Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen rendszeresen csókolózto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen rendszeresen csókolóztok a párotokkal? Mióta vagytok együtt?

Figyelt kérdés

Légyszi írjátok oda azt is, hogy mióta vagytok együtt, és hány évesek vagytok!Illetve a nemetek is fontos lenne.

Azt a csókolózást ami előjátékkor, vagy szex közben van, azt most ne számítsátok bele :) Szóval azon kívül milyen gyakran csókolóztok? Naponta többször, vagy amikor csak megtehetitek folyamatosan, naponta 1x, vagy csak 2-3 naponta, vagy még ennél is ritkábban?

Köszi.

18L


2011. febr. 11. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Köszönésként alkalmaztam régebben főleg, meg persze amikor csak tehettem lekaptmam a barátnőm. :)


Jelenleg távkapcsolatban élek :( De majd első talinál tuti lekapom :)


De ahogy jön, úgyis ráéreztek, ha szeretnétek :)


F/16

2011. febr. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

másfél éve vagyunk együtt,ő 16 és 18 éves fiú vagyok.


Attól függ mennyit vagyunk együtt.

Ha pl 2-3 órát akkor olyan 5 csók nagyjából.


Ha délutántól késő estig,akkor ez lehet akár 10szerese:)

2011. febr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
munkaba 2-3 csok , otthon pedig min. egy felorat egyutt "nyalakodunk" :D
2011. febr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még csak két hónapja vagyunk együtt, naponta általában 3 órát találkozunk. Köszönéskor, társaságban 6-7X, kettesben ennél jóval többször.:)
2011. febr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!