Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A történelem megismétli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A történelem megismétli önmagát? (lent)

Figyelt kérdés

Még 2 éve tetszett egy srác, majdnem utána mentem egy távoli városba egyetemre, de aztán meggondoltam magam. Elég rossz volt, úgy éreztem feladtam valamit, de aztán idővel kiderült így volt jó. Ő otthagyta az egyetemet még az elején.

Most egy másik srác miatt tettem egy hasonló dolgot, elmentem dolgozni egy munkahelyre, mert azt hittem ő is ott lesz, de nem dolgozik ott.

Olyan szar, lehet többé nem is látom, hiába lakunk egy városba sosem futunk össze, direktbe meg nem találkozna velem, szóval esélytelen lenne találkozóra hívnom.

Szerintetek ez véletlen, vagy tényleg addig ismétli magát a történelem, amíg nem tanulok az esetből? Totál hülye vagyok, vagy más is csinál ekkora hülyeséget?


2011. febr. 11. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ismétli meg magát, te viselkedsz hülyén. Ha nem akarnak tőled semmit, akkor meg nyugi.
2011. febr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem akarnak tőlem semmit, ezt az első srácnak el is hittem, és hálát adok az égnek, hogy nem lett köztünk semmi, de a második srác olyan kedves volt velem, azt hittem akar tőlem valamit, bár ő mindenkivel kedves, valószínű ez vezetett félre.:(
2011. febr. 11. 18:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem akar semmit?
2011. febr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elmondtam, neki, hogy tetszik azt felelte jó, neki meg más, aztán még írtam is neki, hogy jó lenne megismerni közelebbről, de arra is csak azt írta, hogy neki már tetszik valaki más. Ezt el is fogadom, de mint embert meg nagyon megszerettem, még soha nem tudtam senkivel ilyen őszinte lenni, ennyire önmagam, mint vele, de ezt ő nem tudhatja, hisz annyira nem ismer, sajnos...és már lehet nem is fog.:(
2011. febr. 11. 18:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Te akkor honnan ismered őt, ha ő nem ismer téged??
2011. febr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ismer ő, de a felszínes ismertség más.
2011. febr. 11. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!