Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek egy srácnak aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek egy srácnak aki MÉG nem a barátom?

Figyelt kérdés

van egy srác már régota ismerjük egymást és most lesz a szülinapja és akkor akarja megkérdezni tőlem h járnék e vele (a legjobb bnőmtől tudom)

és mégse adhatok neki loves plüst 16 évesek vagyunk mindketten


2008. jan. 30. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
85%

Hallod,ugyanilyen kérdést tettem fel én is.Ugyanígy vok mint te! Csak én 19. Nekem azt válaszolták,(ha nem olvastál kicsit visszább)hogy valami jó kis feliratos képeslapot,meg menj be vmi ajándékboltba,és ha vmi jópofa dolgon megakad a szemed vedd meg!

Én sem tudok jobbat,és még mindig dilemmában vok.

2008. jan. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Jobban tennéd ha nem tárgyi hanem élmény ajándékkal lepnéd meg! már azért is érdemes így tenned mert közben lehetőséged nyílik közs ismerkedésre, rájössz hogy tényleg érdekled- e és viszont ugyanez. 16 évesen mondjuk nem sok mindent tud kezdeni randi előtt egymással az ember, talán 19 évesen de ez sem biztos.
2008. jan. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!