Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gond szerintetek? A 3 napból (hétvége) kettőn ő se csinált semmit, és én se csináltam semmit, és mégis eszébe se jutott, hogy esetleg együtt aludjunk.

Figyelt kérdés
18 évesek vagyunk, fél éve vagyunk együtt.
2011. febr. 13. 17:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Neked miért nem jutott eszedbe, hogy együtt aludjatok?
2011. febr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nekem eszembe jutott. Csak már kicsit zavar, hogy nekem egy "aprót" sűrűbben jut eszembe.
2011. febr. 13. 17:57
 3/14 anonim ***** válasza:

Legalább most megtudtad, hogy a barátodnak mégsem annyira fontos ez az ottalvós dolog. Ebből nem tudom milyen következtetést lehet levonni, szeret-e vagy nem szeret...

Nekem az a véleményem, hogy ha valaki szereti a másikat, akkor szinte minden percben a másikkal akar lenni. Főleg, ha nincs más dolga, és ott a lehetőség. Legalábbis nálam ez így van, és még sokaknál.

2011. febr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ez nálam is így van. És már mondtam neki ezt, de ő egyszerűen nem ilyen.

Lehet mert amúgy minden nap találkozunk.

Furcsa nekem ez, és én se tudok levonni belőle következtetést..:/

2011. febr. 13. 18:07
 5/14 A kérdező kommentje:
Akkor nekünk már végleg nincs keresnivalónk egymás mellett, ha ennyire mások vagyunk?:(
2011. febr. 13. 18:10
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom elképzelni, hogy ez normális, hogy ilyen viselkedéssel ugyanúgy szeret, mint azok a párjukat, akik éjjel-nappal együtt akarnak lenni..

Nem akarok én ráakaszkodni, csak had érezzem már, hogy szeret..

2011. febr. 13. 18:12
 7/14 anonim ***** válasza:

nekem is hasonló a helyzetem..pl.holnap valentin nap,és a barátom nem is keres,hogy találkozzunk...péntek óta nem is beszéltünk...

ha szeretne,akkor velem akarna lenni...de még nem szakítok,még úgy döntöttem adok 2-3 hónap esélyt a kapcsolatunknak..mert azt mondják,hogy ő régen is ilyen volt,az előző barátnőivel is...

2011. febr. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
lehet h összszedett egy csúnya vírust (ott lent)és nem akar téged ezzel ijesztgetni, hanem inkább megvárja míg elmúlik. mióta nem vot eggyüttalvás?
2011. febr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nálunk végül is csak az együttlétekről van szó. Mert felhív sokszor, vagy ír sms-t, és azok mindig nagyon édesek.

De egyszerűen nem értem. Ma is beszélünk telefonon, ő nem csinál semmit este, én se, egy városban lakunk, holnap Valentin-nap (szóval még az ajándékozós cuccot is el lehetne intézni) és még csak fel sem veti az együtt alvás ötletét!!

Pedig ez olyan evidens lenne, hogy legalább 7végén együtt aludni..

nem értem.. tényleg.

2011. febr. 13. 18:20
 10/14 A kérdező kommentje:

hétköznap 1szer aludtunk együtt (persze azt is én kezdeményeztem)

és biztos, hogy nincs vírus, mert ismerem, és 10000%, hogy elmondaná. mindent elmond, ilyen szempontból nagyon bizalmas a kapcsolatunk.

2011. febr. 13. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!