Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi legyen? Megismerkedtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? Megismerkedtem egy fiúval (táncol), kétszer találkoztam vele még, de nagyon megtetszett, egyszer 5percig úgy ültünk hogy fogtuk egymás kezét és néztük egymást.

Figyelt kérdés
Másnap megkeresett és csak beszélgettünk.Nagyon aranyos és kedves, de nem merek ráírni mert nem tudom hogy reagálna,félek attól hogy nyomulnék, de nagyon tetszik .. nem tudok mit kezdeni ezzel a helyzettel..
2011. febr. 13. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Várd meg míg kezdeményezz újból de aztán már te is kezdeményezz nehogy elutasításnak vélje.
2011. febr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
írj már rá:)
2011. febr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nincs közös témánk :(
2011. febr. 13. 18:55
 4/4 anonim ***** válasza:
közös téma? hát csak kérdezd a kedvenc filmjét zenéjét akármit
2011. febr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!