Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okos dolog lenne valentin napkor szerelmet vallani?

Figyelt kérdés
elég jo'kapcsolatba vagyok a lànnyal de szeretném ha több lenne és nem tudom hogy kölcsönös-e...
2011. febr. 13. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Én is erre várok, de majd kiderül, hogy mit hoz a holnap. Nekem nagyon jó lenne.
2011. febr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
85%
Próbáld meg,mondd el neki komolyan hogy mit érzel!Végülis nincs veszteni valód!Sok sikert!Hajrá!
2011. febr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem túl szentimentális. (ha lehet egyáltalán ezt a szót ilyen fokozó képzővel ellátni..) Meg amúgy is. Aki nem vevő rá annál egyáltalán nem jönne ki jól.. Ha viszont sikerülne a dolog akkor meg belekergetnéd magad a hülyeségbe és elkezdődik a lejtőn való menetelés ahol a lánykát hozzá szoktatod az ilyen romantikus dolgokhoz és mikor a kapcsolat elkezd egy picit is hűlni elég kellemetlenül érinthet téged.. Ha résen vagy megúszod egy alapvető stresszel meg pár problémával, de ha nem akkor sokkal csúnyább vége is lehet...
2011. febr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Jobb, mint április 1. :D
2011. febr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem pont optimális persze nem mindegy hogy adod elő.

18/F

2011. febr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hogy adjam elő?
2011. febr. 13. 18:53
 7/9 anonim ***** válasza:
csak mondd h szereted és csókold meg :D
2011. febr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha ugy gondolod nyugodtan. Amúgy olyan nyálas dolog ez szerintem. Most miért kell erre egy külön nap, akármikor megteheti bárki.
2011. febr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ixdecske ***** válasza:
Én lehet h nagyon gyerekes vagyok de minden álmom az lenne a csaj helyébe
2011. febr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!