Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szoktál veszekedni a pároddal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktál veszekedni a pároddal?

Figyelt kérdés
És ha igen milyen gyakran, és mik a konfliktus forrásai?
2011. febr. 14. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
heti legalább egyszer, de heti legalább kétszer dugunk cserébe.
2011. febr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
állandóan.
2011. febr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
kicsit részletesebb válaszokat szeretnék, pl hogy mik az okai a veszekedéseknek?
2011. febr. 14. 22:06
 4/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy hirtelen konfliktus támad köztünk.
2011. febr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Heti 2-3 x pl: ne gépezz annyit, ezt ne igy csináld , figyelj már oda egy kicsit, vidd ki a szemetet meg ilyesmi :D
2011. febr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
mik ezek a konfliktusok?
2011. febr. 14. 22:10
 7/11 anonim ***** válasza:
Első 1-2évbe ment a veszekedés utána verekedés követte.
2011. febr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
várok még válaszokat! Én is sokat veszekszem a párommal nálunk a fő probléma hogy cigizik én meg nem meg a hülye haverjai
2011. febr. 14. 22:18
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
én voltam az állandóan. Hát minden félét többnyire féltékenységi jeleneteken, azon, h kevesebbet ér rám az egyetem és a barátok miatt, h sokszor rendetlen, és nem figyelmes, h néha gyerekes, szal mindenfélén. De van amikor nagyon jól megvagyunk.
2011. febr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
3 hét alatt egyszer,akkor is megbeszéljük utána és jót röhögünk rajta.Egyébként hülyeségből állandóan pisztergáljuk egymást.:D:D Pl olyanokat is mond,hogy "megrugdoslak" én meg mondom rá,hogy felrántom a kapura...xD Utána adunk egymásnak egy csókot,a szemembe néz azzal a kisfiús tekintetével és azt mondja: "Szeretlek te liba!!":D:D
2011. febr. 15. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!