Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kaptam semmit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kaptam semmit a barátomtól valentin napra?

Figyelt kérdés
ma direkt áthivott magához, pedig amugy nem szoktunk hétfőn talizni. nem beszéltük meg előre h adunk-e egymásnak vmit valentin napra, de én ugy gondoltam h ez alap dolog. én csináltattam is neki egy párnát amit mondjuk nem adtam oda, mivel ő se adott seemmit. én örültem volna egy szál virágnak v ha cs annyit mond h boldog valentin napot, de semmi. most nagyon csalódott vagyok, főleg h ez volt az eddigi első olyan alkalom amikor van barátom valentin napkor:( 18/L
2011. febr. 14. 22:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert pasid nem valami figyelmes. :(
2011. febr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem tudta mit adjon vagy hogy minek örülnél egy ajándék nem a világvége és a valentinnap sem, tudom hogy rossul esett de add oda neki a párnát hidd el attol kellemetlenül fogja érezni magát és te is kaosz valamit ha ez megvigasztal.És biztos hogy nem életlen hivott át...
2011. febr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki tartja a valentin napot. Szerintem is hülyeség. Az, hogy szerinted alap dolog, másoknak még nem biztos.
2011. febr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
A barátod talán nem érezte úgy, hogy részt kéne vennetek egy ocsmány amerikai pénzlehúzós mű-ünnepben, ami profitot akar teremteni egy szép érzésből. Én a helyedben inkább örülnék ennek.
2011. febr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
Mondjuk mert lehet, hogy ő nem "ünnepli" a valentinnapot? Előfordul, nagydolog, ezen az egy napon szeressen és halmozzon el vagy mindig ott legyen neked de ezt skippelje? Gondolkodj... hisztis..
2011. febr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

na épp ezt mondtam , áh nem érdekel a valentin nap hülyeség

aztán meg ha nem is mondanak semmit akkor megsértődsz

(oké lehet hogy te nem mondogattad ezt akkor bocsánat , de rengeteg ilyen embert ismerek)

mindenesetre szerintem az a csávó aki valentin napon nem képes legalább 1 szál rózsát beszerezni , az egy balf@sz

2011. febr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
nem vagyok hisztis cs már hetek óta ezt a napot vártam és engem most ez nagyon nagy csalódásként ért:(
2011. febr. 14. 22:49
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne Valentin napkor várj valami meglepetést! Amikor spontán jön, akkor az igazi!:)

A valentin nap ugyan olyan nap, mint a többi! Ez nem a szerelmesek ünnepe, mért szerinted csak EZ nap fogják kifejteni az egymás iránti érzelmeket? :) NEM.

Én kaptam a páromtól egy plüss szívet, amivel mostantól aludni fogok! Én nem vettem neki és nem csináltam neki semmit. De majd holnap írok neki valami szép verset vagy valamit:) Az, hogy te nem adtad oda neki az ajándékát, ez nagyon önző dolog volt!

17/l

2011. febr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Szép is az önzetlenség. Tehát csak azért nem adtad át az ajándékot, mert ő se adott semmit. Muhaha... szép hosszú és tartós kapcsolatot kívánok nektek.
2011. febr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%

amúgy meg mi az hogy ő nem ünnepli ? akkor ha karácsonyt nem ünnepli nem vesz ajándékot ?

ez is csak a lusta vagy nagyképű emberek sajátja hogy én túl kemény vagyok ehhez az "ünnephez"

ehelyett nem lenne jobb : én utálom ezt a napot , de érted képes vagyok lemenni a boltba 10 percre és 500 FT-ot költeni .. á nem ehhez már túl büszke a legtöbb férfi

2011. febr. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!