Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Regisztráltam egy chat oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regisztráltam egy chat oldalon, ahova tudom, hogy volt barátom jár, kamu keppel, aztán irtam neki. Tudom, hogy megszállott vagyok, nyugodtan iteljetek el, de ez tényleg olyan rossz?

Figyelt kérdés
a lenyeg, h igy megtudtam, o sincs jól a szakitasunk utan, sot o hozta fel a temat a "csajnak".
2011. febr. 15. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem rossz, de azért ne hencegj el ezzel neki. végtére kiderítetted mi van.
2011. febr. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem ítéllek el, én is mindig nyomozok, nem iylen radikális módszerekkel, de lehet, hogy ha úgy hozná a sors, ezt is megtenném.

ki szakított kivel?

és mit mondott a volt barátod "a csajnak" rólatok?

2011. febr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
dehogy mondom el, koztunk már amugyis mindennek vége. Ennek a csajnak leirta, hogy most szakitott, de hogy mar mindegy :tovabb nem akartam kerdezoskodni, mert még furan jott volna ki... viszont érdekes, hogy a temat se én hoztam fel hanem o
2011. febr. 15. 10:57
 4/7 anonim ***** válasza:
hát, ha azt mondta, hogy de már mind1, akkor szerintem nincs további esély... szeientem ez nem azt jelenti, hogy még nem lenne túl, vagy ha még nincs is túl teljesen, egy szakításon azzal akit szeretett valamikor, valószínű, hogy nem véletlenül lett vége, és ha már iyleneket ír, akkor szerintem túl fog lépni hamarosan, de az is lehet persze, hogy ez egy chatoldal, és akivel ismerkedni akarok, annak nem élem meg életem legnagyobb fájdalmát azzal kapcsolatban h szétmentünk az exemmel. nemtudom, nem én beszéltem vele, neked kell érezni, hogy mi volt a válaszában.
2011. febr. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak ki akarta beszélni magát, ez ilyenkor előfordul. Miért neked kellett volna felhozni a témát?

Ha valakit megrázkódtatás ér, sokkal jobban érzi magát, ha kibeszéli magából a dolgokat. Ő ezt tette, ne csodálkozz rajta.

Senkinek nem könnyű egy szakítás.

2011. febr. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a mindegyet azert irta, mert úgy tudja én is túl vagyok a dolgon, szerintem meg ha elhagyott akkor nem kellene, h o szomorkodjon, mikor én hagytam el vkit, akkor nem hianyzott, inkabb orultem neki, hogy már nincs úgyis csak idegesitett.
2011. febr. 15. 11:15
 7/7 anonim ***** válasza:
teljesen flúgos vagy
2011. febr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!