Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal veszekedtünk, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal veszekedtünk, és azt mondtam hogy Én sokkal jobban szeretem Őt, mint Ő engem. Ezt Ő helyeselte hogy ez így van. Érdemes vele maradni ezek után?

Figyelt kérdés
A barátommal veszekedtünk, és azt mondtam hogy Én sokkal jobban szeretem Őt, mint Ő engem. Ezt Ő helyeselte hogy ez így van. Érdemes vele maradni ezek után? Azt mondta hogy én mindig is jobban kötődtem hozzá, mint ő hozzám. És amikor azt mondtam neki veszekedés után hogy elköltözöm, akkor csak vállat vont..
2011. febr. 15. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

nah ha nekem ilyen pasim lenne, akkor mar regen kidobtam volna..... mi az h meg be is vallja h te jobban szereted? :O meg nem erdekli h ha elkoltozol? :O hagyd ott az ilyet de rogton...nem erdemel meg.... es ha meg akk se erdekled amikor mar elmentel akk bankodni sem eri meg....

17/L

2011. febr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szakíts vele!Ő egyáltalán ne szeret téged!:S
2011. febr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobb ha összepakolsz, ne alázkodj meg.Ha annyira oda van érted akkor visszafog és megpróbál beszélni veled, h. ne menj el.
2011. febr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

:D a párommal mi is szoktuk, hülyeségből osztani, hogy ki kit szeret jobban. Végül legutóbb abban maradtunk, hogy az előző 3 évben én szerettem jobban most 3 évig ő kell jobban szeressen:D aztán utána egyenlően...


komolyra fordítva a szót...A kapcsolatban amúgy is egyik mindig jobban szeret. Ez a része nem is gond. Ahányan vagyunk annyiféle képpen szeretünk. Az viszont, hogy megvonta a vállát arra, hogy elköltözöl már beszél valamiről. (de vedd számításba, hogy lehet, hogy csak simán dühös volt rád...:-S) te tudod, te ismered a barátodat.

2011. febr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet én is csináltam a barátommal,csak ő mondta,hogy ő jobban szeret engem mint én őt.Nem akartam vele veszekedni,ezért helyeseltem,de magamban tudtam,hogy ugyanannyira szeretjük egymást.

Ha csak ennyi lenne,akkor nem hagynám el.

Az nem lehet,hogy nem vette komolyan,hogy elköltözöl?

2011. febr. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Miert mondja mindenki, hogy menjen?


Egyszer az egyik szeret jobban maskor a masik. Ez igy normalis.


Szerintem nem kell a bolhabol elefantot csinalni. Maradj!


36F

2011. febr. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valahol a nők mindig jobban szeretik a másikat. Valahogy a férfiakban nem igazán van meg ez a képesség, de tiszteleta kivételnek. Én a helyedben elgondolkoznék, hogyha ennyire nem vagy neki fontos, akkor nincs sok értelme vele maradni. Vagy én látom rosszul?
2011. febr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Titokgazda ***** válasza:
100%

Kérd meg, hogy segítsen pakolni!

Probléma így-vagy úgy, de megoldva.

2011. febr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az,h hozzávágod a párodhoz,h jobban szeretlek,mint te engem?!:O Az ilyen meg is érdemli,h ilyen választ kapjon.....
2011. febr. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak elmondtam hogy mit érzek. Szerintem ezzel nincs baj.
2011. febr. 24. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!