Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a barátom, amikor ketten vagyunk nagyon aranyos velem, meg lehet vele normálisan beszélni, de ha társaságban vagyunk, más lesz?

Figyelt kérdés
AMikor ketten vagyunk otthon akor nagyon jo vele lenni meg érzem h nagyon szeret deh ha társaságban avgyunk akor mintha ott selennék... Meg amikor telefonálunk is felhívom öt akkor is amikor egyedül van nagyon aranyos deh ha van ott valaki akkor olyan flegma kicsit nem teljesen deeh sok szünetet hagy a mondatok között és olyanunott egy kicsit a hangja:S Mért van ez? Nem szeret?:S
2008. jan. 31. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom is ilyen. Ilyen a jelleme. Ha valaki más is a társaságotokban van, akár legyen ez élőben, akár csak telefonon, ő meg akar felelni, nem akarja hogy lássák az úgymond gyenge pontját. Ez nem baj. De mondd neki, hogy zavar. És akkor kicsit fog disztingválni.
2008. jan. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan erről van szó hogy nem szívesen adja ki magát mások előtt! én sem teszem mert valaki visszaélne vele, de próbára teheted, ha nem vagy benne biztos hogy valódiak az érzései!
2008. jan. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem lehet hogy csak egyszerűen szégyell téged az a fiú?? Ha így lenne, nem érdemes kapcsolatot építeni vele :(
2008. jan. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

szia! az én pasim ugyanilyen. szornyu érzés ez nekem, mint ahogy neked is. valojában szerintem ezt a viselkedést, mi lányok soha nem fogjuk megérteni. ez az o világuk. azt hiszem tehát, ezen át kell néznunk!

És az a véleményem, hogy ha felhivod ot, amikor a haverjaival van, akkor egyszeruen ilyenkor nem lesz veled olyan kozvetlen, mert talán cikinek érzi a fiuk elott.

a szíve mélyén pedig repes a boldogságtol, hogy ujra hallhatja a hangod! szerintem biztosan szeret téged nagyon!

2008. febr. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez egy természetes dolog. Leginkább a fiuknál fordul el´ö, de sokszor lányoknál is. Tini korban kezd´ödik, jobb esetben huszon éves korra levetk´özik, de sokszor még 30 évesen is meg van a fiukban ez a probléma. Ez egy gátlásosság, szeret veled lenni, és benne is meg van a szeretet, és benned már megbízik , tudja hogy te nem csúfolod ki azért ha érzelg´ös. de ugye a fiatalok nagyon gonoszak tudnak lenni és lehet hogy a társaságban ´ö neki volt eddig a legnagyobb hangja hogy "nézd má a Géza hogy puszilgatja a Rozit , elment az esz , tök gáz...." és most rájött hogy annyira nem gáz, de fél hogy mások ´öt fogják cikizni. Vagy már esetleg megtörtént vele hogy cikizték, ez lehet akár mondjuk egy óvodai szerelem és mondjuk otthon a szül´ö ,idösebb tesó , unokatesó kinevette, vagy csak olyan hangon beszéltek róla hogy ´ö azt cikinek érezte.

Mond meg neki nyugottan, hogy neked nem jó hogy a barátok, haverok elött le se szar téged, mert téged ez zavar. De ilyen fiutól ne várd el hogy nagyon közel enged a társaság elött. Mond meg neki , hogy nem kell hogy mindenki elött ölelgesen, de legyen kicsit figyelmesebb.

ès mondom, én már láttam olyan 30 éves embert, aki minden haverját cikizte, meg leszolta a csajaikat, aztán 30 éves korára nem talált magának megfelel´ö párt. Pont ezek miatt. ha volt is neki csaja nekünk soha nem mutatta be, pedig akkor már mindenkinek volt komoly párja, gyereke. Csak egyszer´üen nem tudta a gátlásait levetk´özni amiket ´ö épített.

2008. febr. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem bunkóság,és egyáltalán nem természetes!Nekem is volt ilyen pasim és később kiderült hogy egy szemét.Ha szeretek valakit akkor a haverjaim előtt is szeretem.Kérdezd meg tőle hog ymiért csinálja ezt,mert neked ez rosszul esik,és sztem teljesen jogosan!
2008. febr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én pasim is is ilyen néha.De te tudod a legjobban hogy szeret-e téged.De a legfontosabb amit már megtanultam NEM KELL MINDÍG MINDENT KOMOLYAN VENNI!Hidd el te is ha kicsit lazábban veszed a dolgokat jobb lesz.

remélem segítettem :D

2008. febr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez a másik. Vedd lazábbra a figurát. ha olyan a hangulata, és úgy beszél veled, ahogy írtad, akkor kicsit engedd el magad, és viccelődj vele, ő is nagyra fogja értékelni, és talán te se fogsz idegelődni annyit. Még a végén kellemes beszélgetéssé fajul az egész. Próbáld ki! Nálam sokszor bejött. :)
2008. febr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
nem nagyon olvastam a hozzászolásokat de az én véleményem,az, hogy lehet hogy szeret csak nagyképű. a haverjai előtt teszi a nagy menő csávót és nem meri előttükkimutatni mennyire odavan érted. szerintem illene leugatnod :D bocs de azért szolj rá!!!!szió
2008. febr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 joc válasza:
egyszerű.nagy menőnek akarja beállítani magát a haverjai előtt :)
2010. ápr. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!