Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem tudok feloldódni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem tudok feloldódni a lányok társaságában?

Figyelt kérdés

Mert ha pl:. beszélgettek egy szebb lánnyal, mindig szorongok meg hasonlók, és ez szerintem ciki..


16F


2011. febr. 19. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ülj bele egy kád sósavba tuti feloldódsz :D

Hülyeséget félretéve a lány is legalább annyira görcsöl mint te szal olyan hülyeség parázni volt pár barátnöm azt

vettem rajtuk észre az eslő randin ugy kell belőlük kiimádkozni a szót szótlanok nincs téma stb stb.

Ilyenkor a legjobb amit tehetsz előveszed a beszélőkédet és

szóval tartod nekem mindig van miről mesélni nem igaz hogy neked nincs.

2011. febr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én teljesen megértelek. Talán azért nem mersz feloldódni, mert félsz, hogy valami amit teszel, vagy mondasz nem fog tetszeni a lánynak. Nyugi, nem kell ezen parázni. A legfontosabb, hogy mindig add önmagad. ;)

14/L

2011. febr. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert nem vagy pezsgőtabletta...

Komolyra fordítva a szót: azért, mert még mindig félsz tőlük! A lányok gyengék és buták, ez nem szöveg hanem tapasztalat! Tisztában kell vele lenni, hozzá kell szokni a gondolathoz! Képzeld el őket bohócjelmezben vagy valami. Egy kisgyerekkel könnyű jópofának lenni, ezekre is úgy kell hogy tekints! (nem nagy különbség) Nagyon hamar társasági emberré válhatsz, nem nagy dolog. Ettől még lefeküdni nem fognak veled, ahhoz pénz kell! de annyit elérhetsz férfias kiállással hogy megadják a tiszteletet ami jár

2011. febr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!