Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég depressziós időszakom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég depressziós időszakom van, nem érdekel semmi, úgy érzem hogy már nem szeretem a párom se. Ugye h csak a depresszió miatt? Mert ha jobban vagyok akkor már hiányzik

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 00:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tenyleg depresszios vagy, menje l orvoshoz, mert pszichiatriai betegseg, majd az agyfurkasz megmondja, miert ingadoznak az erzeseid, az igazi depresszioval nem szabad jatszani. Ha csak szar kedved van, akkor meg dobd fel magad valahogy.
2011. febr. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet. A depresszió sokmidnenre képes. :S Tudom, mert én is az vagyok..
2011. febr. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy depreszziós vagy attól még hogy letargikus vagy peszimista hangulatba estél..de mindenképp meny el egy pszichológushoz mert az legalább tényleg tud rajtad segiteni
2011. febr. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha depressziós vagy, akkor orvos,

ha csak tavaszi fáradtság, akkor napozás segít a dolgon.

2011. febr. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!