Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hatalmas problémám van: Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmas problémám van: Nem tudok bízni az emberekben. Üldözési mániám van, félek, hogy a barátom megcsal, kihasznál, hazudik, stb. Hogyan bízzak?

Figyelt kérdés
A mostani pasim rettenetesen imád (legalábbis ezt mondja, és láccik is, de én félek, h mégse. ) és próbál vmit tenni azért, hogy bízzak benne, én is próbálkozok, de nem megy. Sztetek mit kéne tenni? Tudom, hogy ez egy hosszú folyamat lesz meg stb, de hogy kéne elkezdeni? Hogyan bízzak?
2009. febr. 13. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

hát nekem is így kezdődött sajnos:S hiába győzködött h mindne oké nem csal de megcsalt:S azt megérzi általában az ember de nem mindig jön be:S nyugi nem megijeszteni akarlak:) te ismered őt lehet van alapja ha látod is más lánnyal sokáig ha titokban teszi azt nehéz lebuktatni:) ha nem szeret akkor nem lenne veled:) nyugi légy laza csináld úgy mintha minden oké egy darabig...hagyd h keressen legyél érdekes számára h mindig veled akarjon lenni...beszélgessetek sokat...és ha továbbra is érzed és nem tudja neked bebizonyítani h télleg érezd h mennyire fontos vagy neki...akkor nem érdemes szenvedned;)


sok sikert! légy türelmes;)

2009. febr. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
no para!! addig nemszabad félni amig meg nem csalt! ha megcsalt akkor ő volt a lúdas, szakits vele!!! ( többször s megfog onnantól ezdve..:S ) igy nem te vagy a húnyó. de ha folyton a sarkában vagy, akkor elüldözöd magadtól! hagyj neki is kicsit levegőt! néz meg mit csinál, és te is csinálj hasonlót! barátkozz a barátaival, ezáltal tudod milyen a háttere, és kiben bizhatsz meg! én ugyan igy voltam :) csak én fiu vagyok! :) nyugi! tutira ha betartod a srác megül melletted a seggén! ja.. és a tuti, ha hűséges akkor sose fog félrelépni!! higyj nekem! sok sikert! --Chocky--
2009. febr. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi:) bár itt nem CSAK a megcsalásról van szó, hanem h alapból nem hiszek neki, és félek, hogy nem szeret annyira, mint amennyire mondja... sőt, h egyáltalán nem szeret...
2009. febr. 13. 23:40
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez volt a problámám a barátnőmmel eleinte. Nagyon szerelmes belém, ezt mindigid tudtam az agyammal, de az érzéseim azt sugalták hogy nem vagyok neki elég jo, el fog hagyni, megcsal és nem szeret. Egszeruen bepánikoltam néha féltettem a kapcsolatunkat.Álandóan kérdezgettem, hogy "ugye szeretsz és ugye nem csalsz meg?", temészetesen ez par honap alatt mar idegesítette...egyszer elég jol rámszól, hogy fejezzem már be ("Szeretlek halálosan Te hulye de hagyd már abba ezeket a k*rva kérdéseket!") Na én akkor ugy megszeppentem hogy az anyum bájos csajom leorditott hogy azóta nem csinálom, és igy tényleg jobb :) !

Hidd el az iyeln ngyon felidegesíti a párodat, állj a sarkadra, legyen önbizalmad és hidd el hogy szeret, és ne kérdezd tőle, akkor nem elsz gond :)!

2009. febr. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
"amúgy bájos csajom" bocs elirtam :)
2009. febr. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nyugi nem vagy egyedül (: Szerintem vannak olyan emberek, akik már abszolút nem tudnak másokban bízni.. Mert ha most pl megbízol benne, aztán mégis megcsal, akkor megint ugyanott vagy, mint most, vagyis senkiben se fogsz bízni. De nyugi, én sem akarlak ijesztgetni (:

Hogy hogyan bízz, azt senki se fogja tudni megmagyarázni neked. Ezt egymás között kell elérnetek (: De leginkább neked.. Kitartás (:

2009. febr. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%
Ne hisztizz! Tudod Te is, hogy mennyire gáz vagy olyankor. Gondolj erre. Esetleg verd pofon magad. Gondolkozz logikusan, ne mint egy nő. :P
2009. febr. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
XD
2009. febr. 14. 23:15
 9/9 anonim ***** válasza:
74%

Nekem is igy van,de masok is aztmondjak h biznom kell,stb.

Sz tem is probald meg,pl. en szemely szerint olyan vagyok h nehezen szeretek valakibe,de aztan halalosan szeretem,es tartok hozza.De ez a bizas[mivel engem is becsaptak,sokszor-latod hiaba fiu vagyok-enpedig nemlennek kepes,de oszinten]..es nehezen megy,de muszaly...Ha valami sikerult e kapcs. adj egy uzenetet,lassam neked mi valt be,hatha nellam is bejon,koszi.:D

2009. febr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!