Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amelyik ferfi azt mondja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik ferfi azt mondja hogy nem talal sehol maganak csajt az probalkozik egyaltalan?

Figyelt kérdés
Probalkozik,vagy csak varja hogy majd elete szerelme talalja meg ot(es igy mulnak nala a hetek,honapok,evek)..?Miert nem lepnek valamit a sirankozas helyett?Isten egyformanak teremtett minket,a tobbi mar rajtunk mulik.Nincs igazam? 21F
2011. febr. 22. 09:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Azt is jelentheti, hogy nem próbálkozik, de azt is, hogy olyan lány kell neki, akinek vagy nem kell,vagy "ritka madár"(szép,kedves,rendes és tetszedjen neki a fiú).
2011. febr. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én abszolút nem próbálkozok, de évente legalább egyszer még így is összejönne egy lány. Szóval nem hiszem, hogy a próba hiánya gond, inkább spéci elvárásaik vannak.
2011. febr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%

Egyrészt: sokan csak ülnek, és várják, hogy a csaj majd leszólítja őket.

Másrészt: a photoshoppolt pixelcsajokon felnőtt srácok között igen sokan el vannak szállva az igényeikkel, és pont nem arra mondják, hogy "átlagos", aki tényleg az, hanem ahhoz mérten "átlagos", akik aktmodellként dolgoznak. Hát pont nem mindegy...


Kvázi olyan bitang jó csajoktól várják el, hogy őket szedjék fel, akiknek ők soha az életben nem kellenének, mert értük szoktak kaparni a jobbnál jobb pasik, nem hogy még ők erőlködjenek, hogy egy kockát felszedjenek. :)

De a csaj persze legyen még egy angyal is, kedves, jó az ágyban, a konyhában, és ny..ja ki a s..t is, meg persze hűséges, de ugyanezt ne várja el...


Így persze, hogy nem fogják megtalálni életük szerelmét, aki egyszerűen nem létezik.

2011. febr. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én rengeteget próbálkoztam, nem is a legszebb lányoknál, sőt kifejezetten csúnyáknál is néha. Mégse kellettem senkinek, mert ronda vok. Most már fel is adtam, nem próbálkozom többet.
2011. febr. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ez am a pozitiv hozzaallas,Linkelj mar egy kepet hogy mi is tudjuk milyen egy "ronda" ember ?Kulson lehet csiszolni,csak egy stilus kell hozza...Es nem kell kifejezetten csunya lanyoknal ismerkedni,mert ok sokszor jobbat akarnak mint a jo csajok(hogy elmeseljek a baratnoknek milyen pasijuk van).Ez csak pszihologia :D
2011. febr. 22. 10:02
 6/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, szívemből szóltál, mind a kérdéssel, mind a kommentároddal. Amúgy a próbálkozás egy dolog, de minden elrontott próbálkozás után tanulni is kell az esetből. És legközelebb másként csinálni. Azt meg, hogy mennyi ronda (és nem gazdag) embernek van gyönyörű barátnője, csak az nem látja, aki a homokba dugja a fejét...
2011. febr. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Volt olyan periódusom,amikor semmi nem jött össze csajozás terén,elutasítást kaptam a kiszemeltektől.Persze nem olyasmiről van szó,hogy klubba próbálkozók könnyűvérű macáknál,hanem komolyabb nőknél.Szóval nagyon számit milyen következtetéseket vonunk le.Én azt vontam le,hogy rossz csajoknál próbálkoztam...


Van egy olyan is,hogy kellesz egyes csajoknak,csak nem veszed észre, vagy nem számit jó csajnak neked és arra már nem is emlékszel,mikor mondod hogy nem kellesz a csajoknak.Olyan is van, hogy meg kell tanulni olvasni a nőket...én például jártam egy párszor úgy, hogy tetszettem fűnek fának de különböző képpen fejezte ki és én nem kapcsoltam...kicsit kellett volna hajtsak rá hogy megszerezzem.

2011. febr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Próbálkoztam, de már nem. Öreg vagyok már bohócnak.
2011. febr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
soha ne add fel önbizalom kell meg szerintem discoba ne nagyon csajoz ott csak lotyók vannak
2011. febr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
-igen probalkozik az is aki panaszkodik , csak annyi a baj , hogy egyre kevesebb kedve van mar hozza , hogy egyaltalan megrobalja ... lehet hujen hangzik de van mikor mar viccesnek talalom ha elutasinak es nevetek utanna rajta egyet de azer meg melyen mindig szenvedek :(
2011. febr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!