Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exemet látni egy új lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exemet látni egy új lánnyal. Még csak rágondolni is betegesen fáj. Hogyan enyhítsek a fájdalmon?

Figyelt kérdés
4 és fél évet voltunk együtt, és mindketten elsők voltunk egymásnak minden téren. Megcsalt az évek során, de túl erősen kötődtünk ahhoz, hogy elengedjük egymást (vagy én túl gyenge vagyok, végül is mondhattok amit akartok:) Azonban most vége egy 2 hete, de már most zavar, hogy új lányokkal ismerkedik (látom facebookon - szörnyű találmány az FB, SZÖRNYŰ). És félek, hogy megőrülök majd, ha valaki mással járni fog, valaki mást fog szeretni. mert már a gondolattól is gyomorgörcsöm van. Tudom, talán ez nem normális, mégis nagyon fáj. El fog múlni idővel? :/
2011. febr. 22. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

persze hogy el fog múlni ez az érzés!


próbáld elfelejteni.. az élet nem áll meg!!!!!!!


te is ismerkedhetsz másokkal amint jobban érzed magad..=)

2011. febr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ugyanebben a helyzetben vagyok..

enyhülni fog, hidd el. én sem akartam elhinni az elején, h jobb lesz, de nekem pl már változtak a dolgok (igaz, már 2-3hónap eltelt, és nem mondom, h mostmár egyáltalán nem érdekel, de sokkal jobb)

és a fb tényleg szörnyű..

2011. febr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
tiltsd le fb-ról ,ne nézd az adatlapját és eszedbe se usson keresni őt!....el fog múlni:(türelem...
2011. febr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem dettó ugyanez volt. Meg voltam őrülve ha elképzeltem, hogy ugyanúgy poénkodik valaki mással, úgyanúgy együtt készítenek kaját, együtt esznek, együtt mennek valahová, megsimogatja az arcát, felhívja és olyan kedveseket mond az újnak a telefonba mint annó nekem, együtt nyaralnak, és még az intim részletekről ne is beszéljünk. Majd belepusztultam, nem tudtam napokig enni, nem érdekelt senki és semmi, minden csak rá emlékeztetett. Rengeteget sírtam, próbáltam megutálni, de nem ment. Most 2 év elteltével, kicsit már jobb, sőt már van egy új kapcsolatom is, és megpróbálom nem az exet látni benne.
2011. febr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, le kéne tiltanom FB-ről, mert így akarva-akaratlanul is belebotlok. Ezen kívül meg... nem tudom, hogy lesz. Lehet idővel jobb, bár tényleg nem tudom elképzelni, hogy enyhülni fog. köszönöm a válaszokat eddig is!
2011. febr. 22. 12:23
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Törölj ki minden képet és smst,és bármilyen bunkóságnak tűnik,töröld a FB-ismerőseid közül.Hidd el,nagyon sokat segít a felejtésben és a megnyugvásban, ha nem látod folyton.


Gondolj arra, hogy megcsalt,fájdalmat okozott neked.Így legalább esélyed van egy olyan fiút megismeri, aki rendesen bánik veled és megbecsül.


Érthető,hogy még szereted,de meddig lehetett volna ezt a kapcsolatot így húzni?Hozzámentél volna feleségül egy olyan sráchoz,aki megcsalt??Előbb vagy utóbb ezek a dolgok kiütköztek volna, és szakítotok.Hosszútávon nem hiszem, hogy meg tudtál volna bízni egy ilyen férfiban.

2011. febr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

engem anno amikor az exem láttam másik csajjal, az erősített, hogy most ő fogja megszívni vele

a csaj sokáig féltékeny is volt rám (az ex kavarta ezt benne)és nekem bizonygatta mennyire szeretik egymást

aztán egyszercsak az ex dobta őt is :)

2011. febr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

előző vagyok.

a folytatása az egésznek, hogy utána másik bnője volt az ex azt hitte ő az igazi, olyan szerelmes volt a csajba, aztán akkor meg a csaj dobta az exet :)


mindent csak ki kell várni és beérik magától :)

2011. febr. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%

vagy másik tipp amit anno csináltam

direkt lefeküdtem az exszel, hogy az a csaj is meglegyen csalva :)

sima ügy ez is

2011. febr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 hegix válasza:
Ha igazán szereted azt kell akarnod h ő boldog legyen! Ha te nem, ő akkor is. Mert te magadnak akarod. Csak akkor szeretted igazán ha számodra az a boldogság ha ő boldog!
2013. márc. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!