Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barát vagy szerelem?

Figyelt kérdés
A párommal fél éve vagyunk együtt. Nagyon szeretjük egymást, de van egy nagy problémánk. Az állítólagos legjobb barátja. A veszekedéseink 90 % miatta van. Eleinte nem volt durva és ezért nem is szóltam semmit. Sőt mindig próbáltam közös programot szervezni, hogy megismerhessük egymást. Csak beszólogatott a barátomnak, hogy papucs meg hasonló dolgok. Egy hónapja nagyon megváltozott a helyzet. Felhívott és beolvasott nekem, hogy minden miattam van és hogy én elvettem tőle a barátját, meg megváltoztattam, befolyásolom és kéri vissza a barátját. Holott ez nincs így. Ő mondta folyamatosan neki, hogy mi nem illünk össze, meg hasonló dolgok. pl olynokat vág a fejéhez, hogy a barátom elérte a célját jól keres. Úgy érzem irigy ránk és szerintem ez nem barát, aki nem örül a barátja boldogságának. Elvileg a barátom nem hallgat rá, de látom, hogy mennyire zavarja, mert nincs sok barátja. Mit tegyek! Azt mondja, hogy elege van a barátja gyerekes viselkedéséből és már nem azt az életet akarja élni, mint eddig. (Mellesleg én azt 15 évesen csináltam ők meg 25, és a párom ezt belátta és hogy vagyok neki mert eddig nem volt senki aki ki tudta volna őt szakítani abból a vegetálásból) De látom, hogy mennyire zavarja a dolog és azt érzi, hogy elárulja a barátját. Próbál másokkal beszélni és mindenki azt mondja neki, hogy szakítsa meg vele a kapcsolatot, mert egy gyerekes .... Már több barátnőjével miatta szakított. A családja azt mondja, hogy nem érti, mert mindig olyan lányra vágyott, mint én és most a barátja miatt fog elveszíteni. Látom, hogy mennyire őrlődik. Segíteni akarok neki és nem akarom elveszíteni.
2011. febr. 28. 14:46
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Szerintem mondd meg a barátodnak, hogy próbálja vele ezt az egészet megbeszélni. Mármint, mondja meg a barátjának(még egyszer utoljára, ha még nem tette meg), hogy ha nem fejezi be ezt a gyerekes viselkedést akkor megszakitja vele a kapcsolatot. Remélhetőleg ezek után elgondolkodik és változik valami a helyzet. Szoritok, hogy rendeződjenek a dolgok, mert biztos, hogy ez Neked sem könnyű helyzet.

2011. febr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tud vele beszélni. Ami szerintem mindkettőjük hibája, mert amikor a barátom elkezd vele beszélni állandóan leoltja. Amikor mondom, hogy ne akarja neki megmagyarázni csak mondja el neki hogy mit gondol azt mondja a párom, hogy nem akarja megbántani. Na nekem itt elpukkan az agyam. Na de mindegy. Nem tudom mi lesz. Megpróbálok egy ideig tűrni. De úgy érzem, hogy ez hazugságot gerjeszt köztünk. Pont amiatt, hogy a párom nem mondja el mikor taliznak, vagy beszélnek hogy elkerülje velem a konfliktust. Így meg még jobban zavar. Hogy ezzel mit kezdjek gőzöm nincs. Még soha nem voltam ilyen helyzetben.
2011. márc. 3. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!