Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normalis hogy egy ideig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normalis hogy egy ideig szeretem a pasim s maskor meg nem erzek semmit?

Figyelt kérdés
3 napja osszejottem a pasimmal, sokszor volt hogy ereztem hogy tiszta szivembol szeretem, de sokszor, mint peldaul most is, eszre veszem hogy jelenleg nem erzek semmi kulonlegeset iranta. Nektek volt igy? Ez normalis? Koszonom a valaszokat.
2011. febr. 28. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
ahanem
2011. febr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fellángolásnak hívjuk
2011. febr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

lehet hogy az agyaddal vannak bajok

azt se tudod mit akarsz , szórakozni meg nem ezzel kell .......

2011. febr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jól olvastam, hogy 3napja??? 3nap alatt nálam a kevelem, tetsziken kívül semmi nem volt. Nálam a szerelem úgy az első hónap után alakult ki. 3nap után meg túlzás szerintem azt mondani úgy érzed tiszta szívből szereted, ahogy elnézem nagyon össze vagy zavarodva.
2011. febr. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tipikus tini vagy;) ennyi a probléma.
2011. febr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
16:14 ha jól értem 3napja vannak együtt nem 3napja ismeri/szereti. sztem azzal jössz össze párkapcsolatba akit több hónapja ismersz és szeretsz amit ő viszonoz. bár a mai világban... lehet rosszul gondolom
2011. febr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!