Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítotunk a barátnőmel (már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítotunk a barátnőmel (már nem elsőnek szakítotunk) már 4 hete és ebbe a 4 hétbe volt neki más is de csak 1 hetes kapcsolatt volt és most msn en meg írta hogy engem szeret és járni akarna velem meg hogy hiányzok neki! és nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
ha szereted, járj vele, ha nem, akkor meg nem...
2011. márc. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bár nem hangzik túl bíztatóan, hogy mással találkozgatott, de velem is volt már ilyen. Szakítottunk, randiztam mással, rájöttem hogy mindenki másra "immunis" vagyok csak rá nem. Engem szerencsére visszafogadott. Azóta is nagyon boldogok vagyunk:)
2011. márc. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Haverjaim azt mondják hogy ne járjak vele mert úgyis át csap stb de 1 évig voltunk együtt de ebbe az 1 évben 4 szakítotunk de mindig össze jötünk
2011. márc. 1. 20:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Legyen tartásod, férfi vagy. Ha igazat is mond, már megvolt a lehetősége, neked pedig most is van ezer másik.
2011. márc. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20:48-as vagyok. 4 szakítás az tényleg sok. Ennyi után lehet, hogy inkább hagynod kéne. Te is randizz mással, biztos találsz olyat, akivel kevésbé lesz viszályos a kapcsolatod.
2011. márc. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért fontos a szakítások oka is. Meg hogy ki szakított kivel...
2011. márc. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ő szakítot (de azt mondta hogy meg bánta) a szakítas meg értelmentlen dolgokon vesztünk ösze
2011. márc. 2. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!