Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem mért akarnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem mért akarnak a 14-16 éves közötti kislányok,18-21 éves szexuálisan aktív férfiakkal lenni, pedig szinte mindenki tudja, hogy "csak" arra kellenek, én 16 éves srác létemre, minden lánytól ezt láttam, és tapasztalom, titeket nem idegesít ez?

Figyelt kérdés

Nem is érdeklem lányokat, mert mindegyiknél ez van.


16F


2011. márc. 3. 09:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
77%

mert a lányok férfira vágynak, nem kisfiúkra.


ez természetes egyébként, hiszen a lányok előbb is érnek mint a fiúk.


nyugi, neked is jut majd valaki... ;-)

2011. márc. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
69%
Nem minden felnőtt pasinak csak "arra" kellenek a lányok... Viszont én eleve azt nem értem, miért kell a lányoknak/fiúknak olyan gyorsan elveszteni a szüzességüket? Erre van ész! De mikor tanulni kéne, csak lenek, mint hal a szatyorban! És ezt úgy írom, hogy "csak" 23 éves vagyok! És annyi, hogy nekem is 33 éves a barátom. Nem kellenek a 20on évesek, mert nem tudnak teljesíteni! Na akkor szerintem a 16 évesek sem... Ne haragudj!
2011. márc. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
80%

igen igen. Ez van.

szeressük ezt. nem értem miért van mondjuk, én is nemgyőzöm elhesegetni a kislányokat magamról, mert ők nyomulnak, rázzák a p*csájukat előttem, miközben a bnőmmel vagyok....:S

Na most akkor? :D

Mielőtt lett volna csajom, én is behülyítettem pár 14-16 éves csajszit, hogy majd eggyütt élünk iylenek lóf*szt.

Tinihusi, frissp*nci nagyúr ám....:D

Mielőtt valaki ítélkezne, díjazza, hogy őszinte voltam, és hogy sokan ezt csinálják még 30 évesen is....XD

Vigaszod egy van öreg, hogy egyszer te is leszel 20-21 éves, és behülyítheted őket.

2011. márc. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Majd ha te is eléred a 18-20 éves kort, akkor maj neked is lesznek 15-16 éves pipijeid, és nem hogy panaszkodni nem fogsz, még dicsekedni is fogsz velük! :P
2011. márc. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
0%

09:39 nek

hahahaha lehet hogy kenterbe verem nemcsak szexuális de minden téren a 33 éves öreg kanodat, aki liheg már és alig bírja a 3. menet után.

Azért az 20 as évek arany 20 as évek erre senki nem tud mit mondani-_-

22/F

2011. márc. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

mert férfit akarnak nem kisfiút.


ha akármit akar az ember akkor nem a kevésbé hozzáértőhöz fordul!!

ez szerintem mindent elárul.

2011. márc. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:41

33 éves férfi az miért öreg kan??? Igaz én nő vagyok és több mint 33 éves,de kikérem magamnak a korosztályom nevében az öreg jelzőt.

Kérdezőnek: A mai 14-16 éves lányok többsége jóval többnek néz ki a koránál. Engem is érdekelt,hogy egy ismerősöm aki 20 feletti miért jár egy 14 éves csajjal....hát megkérdeztem miért bukik az ilyen fiatalokra. A válasz: nem kell győzködni őket,hogy tegyék szét a lábukat. Megdöbbentem a válaszon:( Amúgy nagyon sok az olyan kapcsolat ahol a szerelem is megvan.

2011. márc. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

a 33 éve saz nemöreg. a szakirodalom szerint 33-35 évesen van egy férfi ereje teljében.

nem végelgyengülésben.

és nemhiszem hogy egy 15 éves kisfiú többetnyújtana 1 lánynak az ágyban.

2011. márc. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

A szabad lányoknak csak a pénz és a f*sz fontos..

a normális lányok meg foglaltak ...

2011. márc. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
09:41-es: 33 évesen öreg? Te miről beszélsz, basszus?:D Már nem azért, de szerintem egy 33 éves simán többet tudhat nyújtani az ágyban, mint egy 22 éves... Most nem konkrétan rád gondolok, hanem általánosságban. Szerintem bújjál el:D
2011. márc. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!