Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Teljesen össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Teljesen össze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés
Volt egy 2 éves kapcsolatom, én szakítottam.A volt párom nagyon szeretett, és többször is beszéltünk telefonon a szakítás után, 2,5 évvel találkoztunk, le is feküdtünk.Azóta többször nagyon sokat gondolok rá, szinte minden nap, a találkozás óta eltelt újabb 2,5 év.Azóta nem is beszéltünk, mert nem tudtunk egymásról semmit.Megtudtam az elérhetőségét.Elmondjam neki.De nekem van egy 4 éves kapcsolatom, akit szintén szeretek.
2011. márc. 5. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat eldonthetned, mit akarsz, mert mindkettojuknek csak jatszol az erzeseivel. A vegen ket szek kozott a padlora fogsz esni. Egyebkent szemelyes velemenyem szerint, ne bolygasd fel az eletet, nem lenne fair vele szemben. Inkabb probald meg kitalalni, a 4 eves kapcsolatoddal mi a baj, hogy kiefele kacsintgatsz. 26/N
2011. márc. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na várjál. Volt egy kapcsolatod 2 évig, majd 2.5 év után találkoztatok, lefeküdtetek, azóta megint eltelt 2.5 év. 4 éves kapcsolatod van, tehát megcsaltad magyarul a mostanit. Jó nem ezt akartam kihozni ebből, de akkor ez is a lapok között van. És 2.5 éve szinte minden nap gondolsz az exedre, hogy bírod te a mostani kapcsolatod akkor ezek mellett? Inkább azt tudd meg, hogy neki van-e párja, mert ha van, akkor szerintem felesleges felkavarni a dolgokat.
2011. márc. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
párkapcsolati témában néha tényleg jó meghallgatni egy kívülálló véleményét, de nem hiszem, hogy vadidegenekre kéne hagyatkoznod. beszéld meg egy barátoddal/barátnőddel/anyukáddal, vagy ha végleg nem tudod eldönteni, hallgass a kicsi szívedre, és nem járhatsz rosszul :) és ne félj, akárhogy is alakul: egy szakítás még nem a világvége...
2011. márc. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!