Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Kaptatok valamit Nőnapra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Kaptatok valamit Nőnapra?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem az ajándék a lényeg, de legalább egy "Boldog Nőnap" jól esett volna! Ez igazán nem kerül semmibe, de sokat jelent! Vagy csak én gondolom így?

2011. márc. 8. 15:31
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Boldog nőnapot! =)
2011. márc. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel:S nem kaptam semmit de még a barátom se mondott annyit se h boldogat...
2011. márc. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

én kaptam az egyik diákomtól egy nagy csokor virágot :D

24/l

2011. márc. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
30%
Én egy masszív gombás fertőzést és egy tubus Canesten kombit.
2011. márc. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
34%
Kinek mit jelent a nőnap. Számomra ostoba feminista hülyeség. Tényleg azt szeretnéd, ha azért ünnepelnénk, hogy képes voltál puncival születni? Ez rád nézve lesajnáló...
2011. márc. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
33%
shemmmit:(
2011. márc. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
94%

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:38


Szerintem a nőnapban azért van, hogy kimutassák a nők felé azt a bizonyos megbecsülést, amit megérdemelnek cserébe azért, hogy annyit szenvednek, meg gyereket nevelnek, meg stb.

2011. márc. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszi, aranyos vagy! :)

Nem, nem azért szeretném, hogy ünnepeljenek, mert puncival születtem! Hanem, mert jólesne. Gondolom, neked is vannak olyan dolgok amik jólesnének, ez csupán figyelmesség lenne, nem pedig "ünnepeltetni" szeretném magam! :)

2011. márc. 8. 15:45
 9/32 anonim ***** válasza:
En pl. biztos kapok majd viragot a paromtol este, mert altalaban minden alkalomra kapok. De nem is tudom, ma valahogy jobban esett volna egy BoldoG Nonapot reggel ebredes utan, munka elott..meg azota se semmi.
2011. márc. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Egyik osztálytársamtól virágot másiktól meg csokit. :D Nagyon rendesek minden lánynak adtak (4en vagyunk lányok :D). Meg apumtól csokit. 17l
2011. márc. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!