Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, hogy egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy átlagos lány senkinek sem tetszik?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, sosem voltam még szerelmes, és sosem volt még semmilyen kapcsolatom.

Nem vagyok kövér vagy ronda, adok a kinézetemre. Oké, nem olyan az alakom, mint egy modellnek, de teljesen arányos, max egy kicsit edzeni kellene.

Az arcommal sincs nagy baj szerintem, nincs az, hogy különösen ronda lenne az orrom vagy valami, épp csak kicsit kerek a fejem.

Barátnők is mondogatják, hogy szép vagyok, és fiúbarátok is.

Több fiúbarátom is van, akikkel nagyon jól kijövök, és néhányukkal beszélgettem már ilyen témákról, ők is azt mondják, hogy milyen jól nézek ki és kérdezgetik, hogy miért nem járok senkivel? Meg hogy lehet az, hogy senki nincs oda értem?

És ilyenkor nem igazán tudok mit mondani.

AZ összes barátnőmnek van/vannak/volt már kapcsolata.

Engem viszont még sosem próbált senki megcsókolni vagy úgy közeledni felém (kivéve ha egy fiúbarát túl sokat ivott, vagy ismeretlen rocker a kocsmában próbált ismerkedni, plusz a kisebbségiek az utcán, akik beszólogatnak... de ezek ugye nem igazi "tetszések").

Adok magamra, normálisan öltözködöm, nem kihívóan, de nem is takarom el minden testrészemet.

Nyitott vagyok, kedves, jól lehet velem szórakozni.

Nem iszom minden hétvégén, néha elmegyek valahova a baráti társasággal, és sosem voltam még olyan részeg, hogy ne tudjak magamról.

Nem vagyok stréber, kb 4-es tanuló.

Van egy kutyám, akivel sokat foglalkozom, talán ez nem tetszik az embereknek (bár ő csak 1 éve van meg, és előtte sem tetszettem senkinek).

Nem próbálok görcsösen barátot szerezni, mert végülis elvagyok én így, csak azon gondolkoztam, hogy majd 40 évesen is úgy fogok ücsörögni, hogy még sosem volt párkapcsolatom?

És szerintem ha valaki esetleg akarna tőlem valamit, akkor sem fog lépni, mert ugye még nem volt barátom és akkor milyen tapasztalatlan lehetek stb...


2011. márc. 10. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
ráérsz még
2011. márc. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy ismerkedésnél a kutya még pozitívum is lehet. Ha átlagosnak érzed magad, az meg nem ok arra, hogy soha ne legyen kapcsolatod.
2011. márc. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fénykép?


Amúgy: nem, nincs ilyen. Biztos te is tetszel valakinek a környezetedben - csak még valami miatt nem szólított meg.

Próbálj talán máshova is járni, több emberrel ismerkedni - és, ha valaki tetszik, akkor ne jeleket adj neki (férfiak ezt nem értik, aki igen, annak minden ujjára jut nő) - hanem legyél kicsit egyértelműbb.

2011. márc. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tl;dr
2011. márc. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Anonimus213 válasza:
Hmmm :) Ez a személy leírás nekem nagyon ismerős...... Ez a kutya is gyanús.... :D Csak az nem hogy nem jössz be senkinek.... :) Ezt csak te nem vetted észre, csak nem a te hibád hanem a félénk pasik hibája :)
2011. márc. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
imádom az átlagos lányokat :))) dobj egy mailt ha gondolod :)
2011. márc. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Pinocchio ***** válasza:
100%
Akassz egy táblát a nyakadba amire a következő van írva:Ha tetszek neked,azt nyugodtan jelezd az irányomba nem harapom le a fejed:)
2011. márc. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!