Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tévő legyek, mit gondoljak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek, mit gondoljak, hogy álljak hozzá? Kezdem úgy érezni hogy teljesen tönkretesz és kimerít lelkileg. (Hosszú)

Figyelt kérdés

Egyből a közepébe vágnék...

Decemberben összevesztem a párommal és hazautaztam a szüleimhez. Azt is mondta hogy akkor beszél az exével msn-en. Mikor hazaértem kíváncsi voltam vajon beszélt-e vele,ezért beléptem az msn-ébe és igen. Meginvitálta már a lakásunkba. Csak úgy mint másik pár embert, akikkel tudom hogy volt/lehetett volna valami köztük. Jah és ráadásul hiányzott egy óvszer is. Azt mondta hogy higyjem el hogy nem csalt meg.(Tudni kell róla hogy elég forró fejű).

Jó elsiklottam felette, nem tudnám még ma sem megmondani hogy hogyan volt. De azért a biztonság kedvéért szemmel tartom a levelezéseit titokban. Pár hete facebookon jött neki egy olyan üzenet, hogy "na leszopattad"...nem vártam meg a kifejletet megint felhívtam a párom hogy mi ez. Azt mondta hogy biztos hogy nem neki akarta.Mondtam hogy kérdezze meg tőle, hogy neki címezte-e az üzenetet. a párom persze azt mondta hogy az írta a srác h nem neki akarta. De közben én is be voltam lépve a chatébe és láttam, hogy azt írta, hogy "igen persze, ki másnak". Kis szünet és jött a válasz, hogy "jah nem bocs, ciki hihi". Jólvan ezt is elsiklottam felette. Ma meg szintén otthonvolt és belépve a chatébe és írja az üzenetet vkinek, hogy szia mégsem jó ma. halasszuk. Kérdeztem a párom h írt-e vkinek. Letagadta. Jötteg megint a hazudozások. terelések, hogy Én mekkora s*ggfej vagyok meg hogy én csinálom a fesztivált, meg hogy elege van belőlem, amit csinálok. J belátom tényleg bunkó dolgo ez tőlem, de ő meg az egészet rámterelei, hogy minden az én hibám és nem fogja fel hogy nekem milyen rosssz érzés, hogy állandóan ha belépek ilyet látok. És hogy nem ért meg. Előtte nem volt jellemző hogy belépkedtem hozzá, de azóta megőrülök...


2011. márc. 13. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"Meginvitálta már a lakásunkba."

Számomra itt a történet vége,már bocs...Szakítsd és a büdös életbe ne jelentkezz nála,se telefon,se msn,se sms,se email se semmi.Ha ő keres,nem válaszolsz.Eltűnsz tőle amilyen messze csak lehet és úgy teszel mint aki nem létezik már számodra.Már ha van némi eszed és büszkeséged.23N

2011. márc. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a pasid helyeben lennek, megvaltoztatnam az osszes jelszavam.

Ha a te helyedben lennek, mar regesregen lekoptattam volna ezt a....khm.

Annyi jo pasi van, miert pont ez kell?

2011. márc. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj,hogy ezt írom,de idióta vagy. 3x is megcsinálta veled, ne legyél már ennyire naív,mégis mit vártál.. Régesrég már a meghívás után kiadtam volna az útját...
2011. márc. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. márc. 13. 22:43
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Pf..én a helyedben páros lábbal rúgnám ki de AZONNAL!! Hazudozik,megcsal,még téged hibáztat..szép. Én nem kegyelmeznék neki,rúgd ki.
2011. márc. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azonnal takaríts! Dobd ki a pasit, látszik, hogy csak hazudozik neked!
2011. márc. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy egy szélhámos. Tedd ki minél hamarabb, hát látod mit tesz veled...és még te vagy a rossz. Tipikus aljas dög. Ne legyél ilyen naiv!! Csodálom hogy eddig is ámítottad magad...ez nem olyan dolog, amit ki lehet magyarázni...minden esetre amit a gyerek mondott meg ahogy lereagálta, elég gyenge.
2011. márc. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De ha meg megcsal, akkor miért van még mindig velem? Simán szakíthatna ha nem kellenék neki.
2011. márc. 23. 15:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért van veled, mert te tartod el, te adsz neki fedelet, és ez sokkal olcsóbb, mintha egyedül kellene fizetnie egy albit. Ha talál egy másik hülyét (bocsánat, nem megsérteni akarlak), akihez odaköltözhet, akkor fog elhagyni. Nem kertész véletlenül??? Tudod, egyik melegágyból ki, a másikba be...
2011. márc. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!