Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Két hónapja szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Két hónapja szerelmet vallott egy lány (osztálytársam), tetszett, de nem mertem odamenni hozzá (félénk vagyok), hogyan közeledhetnék felé?

Figyelt kérdés
16 éves fiú
2011. márc. 13. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ülj le mellé, és szimplán csak beszélgessetek egy jót, avagy öleld meg, és kérdezd meg tőle hogy emlékszik e mit mondott neked múltkor?! Nyilván emlékszik, így mondhatsz valami olyasmit, hogy te is küszködsz hasonló érzésekkel iránta... Így a nagy beszédek elmaradnak, még is tudtára adod mi a helyzet :)
2011. márc. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólóval :) csak bátran, ne izgulj :)
2011. márc. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
voltaképpen a lány már megtette azt amit neked kellett volna és ha nem mondtál nemet akkor már nem értem hova kell izgulni...most már eldőlt a lényeg hogy szabad a pálya vagy félsz hogy 1-2nap alatt meggondolta magát?
2011. márc. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez azért már gáz h a lány tette meg az első lépést... de ha már így alakult te tedd meg a következőt! ;)
2011. márc. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
úristen de szerencsés helyzetben van a lány....xDD
2012. nov. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!