Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már nektek arra példa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már nektek arra példa hogy több napon át együtt voltatok a barátnőtökkel és olyan érzés volt bennetek hogy most nem akartok vele lenni egy éjszakát? Hogy kéne 1 nap szünet mert már sok volt és egyedül akartatok lenni?

Figyelt kérdés
most nekem ez volt és szóvá is tettem a barátnőmnek de nagyon rosszul esett neki és most szarul érzem magam h én nagyon szeretem őt de ő azt gondolja h én akkor biztos nem szeretem igazán... :/ (20/F)
2011. márc. 16. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele, egyébként ilyenkor nem árt egy kis görbe nap :D Elmenni inni haverokkal stb :)
2011. márc. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

ez teljesen normállis szerintem! :) nekem is volt má olyan, hogy csak arra vágytam, hogy egyedül legyek, kicsit foglalkozzak a hobbimmal vagy egyik barátnőmmel elmenjünk valahova sütizni.. szerintem evvel semmi baj, csak valhogy magyarázd el a barátnődnek, hogy ez nem azt jelenti, hogy nem szereted.

16/L

2011. márc. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát jah csak én kockultam egy jót és csak utána mentem el kocsmába :DDDD
2011. márc. 16. 22:12
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ez természetes, de ne add a tudtára ilyen nyersen :)

fogalmazz finomabban

2011. márc. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden csak tálalás kérdése. Ha így adod neki elő h kicsit sok volt, tuti kiakad, bárki kiakadna rajta. Gondolom te magad is ha ilyet mondanának neked h bocs, most sok volt belőled, hagyj 1 napig. De ha mondjuk máshogy adod elő:

- Szeretném ha sokáig tartana a kapcsolatunk, de félek ha minden időnket együtt töltjük 1idő után túl átlagossá válik. A holnapi napot/estét töltsük mindketten társasági élettel hogy aztán holnap után nagyobb élmény legyen mikor újra együtt lehetünk.

vagy...

- Annyira boldog vagyok hogy ilyen sok időt tudtunk egymásra fordítani mostanában! Rettentően élveztem minden egyes veled töltött percét. Viszont ezt az 1napot odaígértem haveroknak/bárkinek, ezért remélem megérted ha nem tudok rád kellő figyelmet szentelni. Azt viszont nem szeretném h hanyagolva érezd magad így szerintem töltsük mindketten azzal a napot h megpróbáljuk kitalálni holnap után mivel lephetnénk meg egymást.

Legyél kreatív, mondj neki olyat amit szívesen hallana, a lényeg h vhogy úgy állítsd be h ez miatta is van, az ő érdekét is szolgálja.


"életművész"

2011. márc. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

xD te állat remélem cod mert ha wow elkaplak:D


Érezd is rosszul magad aztán mikor meg is bántad, keresd meg és mondd el neki amit magyarázatnak leírtál nekünk.

2011. márc. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
cod is volt meg bf is :DDDDDD wow az szar...
2011. márc. 19. 09:37
 8/8 anonim ***** válasza:
7%
ja, nekem is igy szokott lenni , le kell ráznod valahogy. hiába magyaráznád el ezt neki a lányok képtelenek felfogni az ilyesmit. ha az igazat mondod neki csak konfliktus van belöle
2012. szept. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!