Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet normális nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet normális nőket találni? Akik nem bulicicák, akik nem a pénzre buknak. Akiknek nem kopasz izomagyú bunkó kell, vagy egy vén majom. Olyan, aki szolid, de még is igényes, kedves, helyes, aranyos. Hol vannak ezek a nők, vagy már nincs is ilyen?

Figyelt kérdés
Iszonyat sok nő volt az életemben. Legalább 50, de pontosan nem tudom, mert 30 után már nem számoltam. De nem tartott egyik sem sokáig, mert kiderült, hogy vagy egy HP, vagy pénzéhes, gyerekes, hisztis és követelőző.
2011. márc. 17. 22:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Minden helyen olyan embereket találsz, akik oda szeretnek járni..


Járj olyan körökbe, ahova ilyen HP-k nem teszik be a lábukat.. mittudom én

zeneiskola, valamilyen sport, akármi, legyél kreatív..

2011. márc. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Még ha vannak is, azok biztos nem olyannal akarnának lenni, akik már legalább 50 nővel voltak!
2011. márc. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1) Nem kell azt tudnia, alkalomadtán úgy is elmondanám neki.


2) Mi ez, valami irigység?


3) Nem ez volt a kérdés.

2011. márc. 17. 22:22
 4/14 anonim ***** válasza:
Nos templomba is járnak és nem feltétlen ártatlanok is, tehát a hely nem mérvadó. Báhol találhatsz rendeset illetve olyanokat amiket felsoroltál. Amikor ismerkedsz vagy összejösz valakivel akkor nem csak az ágy jelenetre kell egyből álmodozni, hanem megismerni. Úgy nem lehet ismerkedni, hogy na te rendes legyél:) Idő kell hozzá és ha nem jött össze akkor ez van. Én is ismerkedtem olyan lányokkal és inkább bele se mentem. Majd jött egy lány aki megfelelt és vele vagyok:) Na de olyan nőt aki nem hisztizik, nem követelőző?? Hol élsz? Eddig olyan nővel még én sem találkoztam aki nem hisztis meg követelőzőXD Bár a követelőzés nem annyira mint a hisztis.
2011. márc. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Vagy egy iszonyú romantikus világban él, hogy mindig arra vágy akid épp nincs vagy egyszerűen rosszúl választasz (na de annyiszor :( )


Elég nehéz elhinni, hogy a számodra ideális nőkből 1-se akadtál volna össze az "iszonyú sok" nőd között. 20/L

2011. márc. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
azért az 50 nős dolog rólad is elárul valamit.. Abba nem gondoltál bele, hogy esetleg nem érdemelsz "normális" nőt?
2011. márc. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Mert ezzel minden nőt kizártál.. Mivel a nagyon fiatalokat stílusukból kiindulva szerintem HP-nak titulálsz, anélkül, hogy megismernéd.. AZ idősebbeknek pedig vagy vannak elvárásai, ami természetesen, de ez gondolom már követelőzésnek számít, vagy gyermekük van..stb.. Így mindenkit kizártál, ha mégsem így van, akkor pedig valószínűleg stílusodból kifolyólag kerülöd a kultúrált szórakozóhelyeket, kávézókat stb, ahol normális nők vannak, amiből le lehet vonni a következtetést, hogy te magad sem vagy egy ilyen férfi, akkor minek akarsz ilyen nőt..Maradj inkább annál az 50 nőnél, akiket eddig összeszedtél, csak vonzanak az olyanok, mert ennyiszer nem lehet mellényúlni..
2011. márc. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Majd lesz ha vén majom leszel.

Ilyen ez a mai világ, a 20 évesek fülig szerelmesek a 40-50-60+ os pocakos, kopasz és büdös emberekbe.

De még mielött azt a csúnya gondoaltot felvetnéd, hogy a pénz miatt, tudd hogy ezek az igazi szerelmek....


Amúgy szerintem a kérdésed önmagában nem egy érett Férfit takar, sokkal inkább egy álmodozó kisfiút vagy túlságosan eröltetett vagy. Elöbb magadat rakd tisztába és utána akarj egy normális Nöt és ezt mindenféle rosszindulat nélkül írom.

2011. márc. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%
Nos tulajdonképpen, csak arra akartam utalni, h én, mint "rendes lány"(nem nagy az egóm), biztos nem jönnék össze veled,és nem azért mert tudom, vagy nem tudom, h hány nővel voltál,hanem mert a viselkedésedből rájönnék! Nem az számít, h h nézel ki, hanem,h milyen vagy! Szóval, ha te "olyan" vagy, akk h akarsz normális barátnőt? (merth nekem az 50 nővel..., nem normális dolog)
2011. márc. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Gondolom, ezt inkább dühödben írtad, mintsem full komoly kérdés. Mert válasz adja magát, rossz társaságban vagy, azoknál kéne próbálkoznod akiknél alapból nem, másképp hozzáállnod..


Ez az irigység meg lol. Mi köze van a kérdéshez hogy 50nő. Ez meg olyan mintha dicsekednél. 1000 nővel is lehetsz és nem találhatsz ugyanúgy jót. Meg ha nem azért írtad volna nem is érdekelt volna amit írt.

2011. márc. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!