Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én szeretném a mai világban, hogy a férfi udvaroljon, adjon szerenádot és cserébe a gyermekeinek hűséges, becsületes anyja legyek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 12:33
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez a felfogásom, nem vagy egyedül :)

20/L

2011. márc. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 A kérdező kommentje:
:) Olvastam már ez után. A férfiak mondván, hogy a mai nők nem értékelik, és kihasználják őket, ha udvarolnak. De én szeretném, és meg is hálálnám. A sírig hűséges és becsületes lennék hozzá (most is, de akkor elolvadnék a gyönyörtől) :)
2011. márc. 18. 12:38
 3/60 anonim ***** válasza:
17%

én akkor sem fogok udvarolni. megalázónak érzem, függetlenül attól, hogy sikerrel járok vagy nem.

udvarlás= könyörgés, alárendeltség.

2011. márc. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
94%

Én is szeretném:-)

Csak sajnos manapság az anyagias,értékelhetetlen cicababáknak hisznek inkább. Akik meg értelmes normális lányok, azok meg várhatnak a normális férfiakra- mert azoknak is elvették az eszüket az ilyen nők. :s És aztán meg rinyálnak, hogy jaj nincsen normális lány, mindegyik csak a külsőre meg a pénzre hajt.-.-"

2011. márc. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
82%

Énnekem is jólseik, ha egy fiú bókol és ez abszolút nem alárendeltség! Régen is így volt és az állatvilágban is így van. Én ha "udvarolnék" egy férfineműnek félő, hogy azt gondolhatja rólam, hogy most nyomulok vagy a vérem hajt stb. Udvarlásnál nem azt kell érteni, hogy egy lány/nő csicskása lesz a férfi hanem, hogy utat keres a szívéhez. És nincs abba semmi alárendeltség, hogy megdícsérjük a lány haját, szemét, jellemét, bármijét. Szerintem.

22/N

2011. márc. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
25%
12.47-es, menjél már! Szeriontem a férfiaknak sokkal több esze van, mint a nőknek. Igaz, hogy szívesen megdugunk egy cicababát, de társnak, komoly barátnőnek már nem olyat keresünk. Inkább az a baj, hogy még az ún. normálisabb, vagyis annak mondott lányok is a herceget keresik és ha nem ő megy oda hozzájuk, akkor már mehet is a francba. Csak ezt derogálna bevallani egy ilyen látogatottságú oldalon.
2011. márc. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
83%

Én ilyen "konzervatív" pasi vagyok. Tisztelem a nőket és természetes dolognak tartom, hogy udvaroljak. A szerenád az túlzás, de ha ezt igényelné a szerelmem megtenném. Sajnos a barátaim röhögnek rajtam. De irigylik a páromat.


24/F

2011. márc. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
21%
én is úgy érzek, mint a második válaszoló. nem udvarolnék senkinek sem, elég megalázó, és ezzel valószínűleg vissza is élne az adott lány. persze ez nem azt jelenti, hogy durva vagyok, de nem könyörögök senkinek, meg nem bókolok, mivel a bókolás is legtöbbször csak az, amit hallani akar a nő, hiába nem igaz (sajnos sok nő annyira OSTOBA, hogy élvezi ha bókolnak neki, élvezi ha dicsőítik, hiába egy szó sem igaz belőle, csak azért mondják hogy mielőbb megdughassák). szóval ennyi...ilyen vagyok
2011. márc. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
93%

szerintem ezt nagyon-nagyon sokan szeretnék, csak az "ellentábor" zajos, fölényes, lekezelő, agresszív,

míg a jók csendesek, szelídek


"Boldogok a szelídek: mert ők örökségül bírják a földet.

Boldogok, a kiknek szívök tiszta: mert ők az Istent meglátják."

2011. márc. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
100%
szerenádozni inkább ne! szegény pasi, magát is meg engem is csak leégetne. azért legyen velem udvarias, néha kényeztessen el, és meglephet néha egy szál rózsával, de a ahhoz hogy hűséges legyek ahhoz nekem nem kell, hogy egy nyálgiccses filmből kilépő férfit utánozzon. a hűségesség a saját értékrendem, és nem függ attól hogy egy férfi hogyan égeti be magát miattam.
2011. márc. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!