Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác akivel szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akivel szeretnék járni, de egy gond van, hogy roma származású. Mit tegyek felejtsem inkább el, vagy ne foglalkozzak mások véleményével?

Figyelt kérdés
Egy suliba járunk,ö 16 éves én 17(de érettebb a koránál külsőleg és belsöleg is).Egyépként nagyon rendes velem ő télleg nem olyan mint a többi(a rosszabb fajta) cigány,normális a családja is,jó tanuló,ápolt,és szerintem helyes is.Szerintem nagyon összeillenénk és engem személy szerint nem zavar h roma mert mondom ő téleg más mint a többi.De mégis bennem van az hogy mások mint szólnak hozzá.Mit tanácsoltok?Köszi előre is!
2009. febr. 22. 19:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
45%

Hát csaj, az már régen rossz, ha azon gondolkozol hogy mit gondolnak mások, de ha tényleg tetszik, akkor szerintem próbáld meg, és ne foglalkozz másokkal.

Még valami nem szabad általánosítani, h a cigányok ilyenek, meg hasonlók, mert ahogy látod vannak kivételek, egész szép számmal.

Hajrá!

2009. febr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
36%
Egyértelmű:ha tetszetek egymásnak járjatok.Kit érdekel hogy roma származású?!!Ugyan olyan mint mi!!
2009. febr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
53%

isten ments!! Épp elég cigány van az országban nem kéne még szaporítani.


Várom a lepontozásokat!

2009. febr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nagy ívben kerüld el a romákat.Hidd el hosszútávon jobban jársz!
2009. febr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
50%

Nyomorék előttem hozzászóló. Remélem kikerülsz valahova, mondjuk Afrikába, ahol majd megesznek azért, mert fehér vagy. Ilyen szerencsétlen embert........


Ne érdekeljen, mit szólnak mások. Halott cigány a jó cigány - tartja a mondás, igaz is azokra, amelyik lop, csal hazudik, gyilkol, mások pénzéből él. De szerencsére nem mind ilyen.

2009. febr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
58%

Ez a te döntésed, nem a miénk vagy bárki másé.

De bármilyen rendesnek is tűnik, a végén mindig kiderül hogy ő is csak olyan mint a többi. Mint az a jó családból származó roma srác aki agyonverette a barátnőjét mert az ott akarta hagyni. Elég sok ilyet hallani.

2009. febr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
29%
Ne foglalkozz mások véleményével. Ez a te életed, a te döntésed. Akinek nem tettszik az kerüljön el messzire titeket. Az hogy cigány, ne legyen akadály. Nem a származással van a probléma, hanem az életmóddal!!!! Ha rendes ember akkor tökmindegy, hogy cigány, arab, kínai vagy hottentotta. Ha meg úgy él ahogy nem kellene, akkor lehet magyar is, az is elítélendő. Sok sikert!!
2009. febr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
82%

kedves 19:15-ös válaszoló. Én lennék az a "nyomorék" aki elötted válaszolt.

Nos.. Annyit mondanék hogy ha kikerülnék Afrikába akkor nem lenne semmi bajom, mert a négerek nem olyanok mint a cigányok. Gondolom hallottam a Cozmás storyt. Ezek után mit gondoljak róluk? És még rengeteg egyéni problémát tudnék mondani velük kapcsolatban. Amióta élek 1 normálissal se találkoztam. Csak az első 5 percbe volt normális. Ennyit róluk. De mindegy én csak a saját véleményemet írtam le. Nem tetszik? Ne olvasd el ennyi.

2009. febr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek az eddig írtakat!:)

Igen télleg nem szabad mások véleményével foglalkozni fő hogy mi boldogok legyünk.

2009. febr. 22. 20:26
 10/28 anonim ***** válasza:
62%
FELEJTSD EL!!!! Hosszú távon csakis ez e helyes!
2009. febr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!