Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj hogy ennyit gondolok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj hogy ennyit gondolok az exemre? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már nagyon rég véget ért a kapcsoltuk,nemi élet nem is volt köztünk,a 2család jó viszonya miatt,mert ha nem úgy sikerült volna a kapcsolatunk,ő nem akart rosszba lenni a szüleimmel(szüleim szembe szomszédja:S)Húztuk vontuk a rétest,hol én nem akartam őt,hol ő engem!Aztán mikor meglátta,hogy van valakim,ismét sms-et írt(randizni akart,át akart jönni...),utána is ha látta,hogy itthon aludtam szüleimnél,írt nekem(vagy amikor még a párom fenn volt a közösségi oldalalakon,figyelte,hogy mikor lép be,és ha látta,hogy valószínűleg egyedül vagyok otthon,akkor is írt)!aztán mióta közöltem vele,hogy eljegyzésem volt a kedvesemmel,nem ír!Egyéb okok miatt,mostanság ismét sokat vagyok a szüleimnél(nem a párommal vitázunk)és a mi nap lenn beszélgettem az utcán az egyik ismerősömmel,ő meg jött kocsival...rám rántotta a kormányt,de ismerem annyira,hogy nem rossz szándékból tette,hanem hülyéskedett-mert régebbről van ennek egy vicces sztorija!Írtam neki egy vicces sms-t és azóta semmi reakció!Zavar,hogy mostanában már nem beszélünk!Szerintetek ő is gondol rám,vagy magasról tojik már fejemre!?Én nem érzem,hogy valaha megbántottam volna bármivel is,mindig nevetve kommunikáltunk!Ő 36 éve,én 24
2011. márc. 19. 08:39
 1/2 anonim ***** válasza:
ez ugyanaz a sztori mint az én volt barátnőmmel történt eset: ha volt barátnőm,akkor kellettem neki,akkor jobban érdekeltem őt,amikor meg nem volt akkor húzta az agyam. Felesleges rá gondolnod,élj együtt boldogan az új férfival!
2011. márc. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy a szíved mélyén még mindig az exedet szereted?:o
2011. márc. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!