Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szépen k. érlek titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szépen k. érlek titeket, S. e. g. í. t. s. e. t. e. k!? Nem tudok mit tenni a helyzettel, felemészt az egész. Tovább lent.

Figyelt kérdés
Van egy kapcsolatom már 4 éve.hatalmas szerelem,de rengeteget bántottuk egymást,voltunk külön is. A kapcsolatunk arra épült,hogy legyünk mindig őszinték,akármennyire is fáj az igazság. Régebben én hazudtam neki fontos dologban,szét is mentünk,de nem bírtuk egymás nélkül.mióta újra együtt vagyunk,én tartom magam az őszinteséghez. A napokban kiderült egy sunyisága,hazudott is.már egy ideje érzem,hogy nem tenném rá az életem,hogy igazat mond mindig.szereti szépíteni,kimagyarázni a dolgokat. Nagyon szeretem,bocsánatot is kért,de... Hogy építsek bármit is egy ilyen emberre? Ki tudja hogy még miket nem mondott el...bort iszik,vizet prédikál. Nem ez a bajom amiben most sunyitott,hanem hogy eljátszik valakit,aki nem ő,engem meg csesztet hogy őszinteség,őszinteség... Fogalmam sincs hogy mit csináljak,mert imádom.nem bírnám nélküle.annyira el vagyok keseredve! Hogyan bízhatnék meg benne? Hogyan éreztethetném vele h bármit elmondhat? Nem tudok ilyen kapcsolatra építeni,de szakítani sem...
2011. márc. 25. 09:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igen!
2011. márc. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hosszan leírtad a történetedet, de semmi konkrétumot nem tudtunk meg arról, hogy milyen hazugságok voltak, stb. Így nehéz bármit monadni.
2011. márc. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kis sunyiság miatt nem kéne elvesziteni a bizalmat! Minden kapcsolatban van ilyen! Tanuld meg ezt elfogadni,szerintem amennyire lehet bizol benne,ezzel nincs gond.Egyszerűen beszélj vele,hogy azóta úgy érzed,nem bizol benne eléggé... de szerintem ő sem bizik benned 100%-ig! De ez nem baj,hiszen ilyen ez mindenkinél.
2011. márc. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Konkrétumokat írj! Miben hazudik, miben sunyizik, hány évesek vagytok?
2011. márc. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Huszonévesek vagyunk. Egy csaj nevét átirta a telefonjában olyan névre, hogy ne lássam h az a csaj keresi.
2011. márc. 25. 09:56
 6/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, de látnivalóan egyikőtöknek sem alapvető jellemvonása az egyenesség. Te is hazudtál régebben, akkor mit vársz?
2011. márc. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Üljetek le és beszéljétek meg!

Ő valószínűleg ugyanígy érzett, amikor megtudta, hogy te nem voltál őszinte, aztán (ezek szerint látszólag) túltette magát rajta, de mostmár ő is ugyanazt csinálja.


Meg kellene beszélni, ha most egy kicsi pár hétre lazítanátok a kapcsolaton, kevesebbet találkoznátok, kiderülne, hogy mennyire bírjátok egymás nélkül. Ha ő viszonylag jól viseli, (nem keres, nem hív) az azt jelenti, hogy már nemigazán vagy fontos neki. Ebben az esetben nem tehetsz mást, mint elengeded.

Egy olyan kapcsolatot fenntartani nem szabad, amelyben a kötődés csak egyoldalú, az előbb-utóbb megalázó helyzetet eredményez és teret ad az érzelmi zsarolásnak.

2011. márc. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Jól tettétek, amikor hagytatok szünetet, levegőt, teret egymásnak, mert utána megint tudtátok egymást értékelni, szeretni. Ha ez így tud csak müködni, akkor így kell, mejd 1x benő a fejetek és végleg együtt maradtok vagy mindenki leszerelmesedik valahol.
2011. márc. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nagyon fiatalok vagytok. Négy év nem olyan sok idő. Ha négy évig folyton visszatért a probléma, valószínűleg az elkövetkezendő években is vissza fog térni. Nem vagytok házasok, akkor meddig akarjátok erőltetni? Ha pedig voltatok külön is, akkor tudjátok, hogy milyen egymás nélkül. Nyilván azért jöttetek újra össze, mert rossz volt, ennek ellenére továbbra is folytatjátok a rossz dolgokat vagyis nem tanultatok a hibákból. Gondolom ti sem szeretnétek, hogy félévente vagy évente egyszer szakítotok, aztán újra összejöttök. Semmi értelme. Ha nem megy együtt, akkor hagyjátok békén egymást, mert így csak idegeskedtek, feszültek vagytok és kimerítitek egymást. Tudom, hogy négy év után szakítani nehéz és fájdalmas, de még nehezebb húsz év után, amikor már gyűlölitek egymást. Vegyél egy nagy levegőt és kezdj új életet, addig amíg nem késő. Mindkettőtöknek jobb lenne.
2011. márc. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Értem mi a problémád,én is éreztem már így.De rövid leszek,jobb tanácsot amúgy sem tudok adni:

Üljetek le,és beszéljétek meg,mondd el neki azt,amit ide leírtál és próbálj meg rá hatni.Hagyd,hogy ő is elmondja az álláspontját.Mondd meg neki,hogy egyoldalú kapcsolat nem fog működni,úgyhogy vegyen a dolgokban részt vagy értelmetlen így az egész,pedig ha ennyire szeretitek egymást,akkor érdemes ezeken a dolgokon változtatni.Nem írtad le,hogy miben"sunyizott",pedig jó lett volna,akármilyen apróság is.

Egy kapcsolat alapja az őszinteség,tudom,közhely,de a párunkat azért választjuk,hogy feltétel nélkül bízhassunk benne,és ha ez nincs meg,az lassan megöli a szerelmet is.

Keményen állj ki ebben a témában,nem kell veszekedni,de lássa,hogy határozott vagy!Mondd meg neki,hogy a múltat felejtsétek el és kezdődjön minden tiszta lappal,mindenki becsületesen tartsa magát ahhoz,hogy jobbá tegye ezt a kapcsolatot,mert 1 ember kevés hozzá.

Nekünk sikerült,nektek is sikerülhet!:)

üdv.

21L

2011. márc. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!