Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ha szakína veletek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha szakína veletek a barátnőtök, és szeretitek, mennyit gondolnátok rá naponta?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
47 perc 8 másodpercet
2011. márc. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
én kereken 48 percet!!!!!!!
2011. márc. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elég sokszor eszembe jut.
2011. márc. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a 48 percet én már túlzásnak érezném, de te tudod
2011. márc. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Hát...ez sztem személytől függ...és hogy valóban szereted-e a lányt...én sajnos, szánalomra méltó de még mindig nem hevertem ki első igazi kapcsolatom elvesztését, aminek már másfél éve...azóta sajnos képtelen voltam komoly kapcsolatra más lánnyal, mivel a "mércét" az előző barátnőm szerint állítottam fel, és mindenkiben őt próbáltam megkeresni, ez persze esélytelen. De sztem ennek is csak idő kérdése, és csak jön vki aki majd még jobban el tud varázsolni. Viszont van az a mondás: "az első szerelem sosem múlik el, de mindig véget ér":( Sok sikert!
2011. márc. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
több mint fél éve szakított velem a bnőm.... és minden nap gondolok rá nem keveset.. nem gondoltam volna hogy ilyen lesz velem egy 5 éve
2011. márc. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 redbullmobile válasza:
Egész nap rajta gondolkoznék ...
2011. márc. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

8 évet voltam Vele és másfél éve vége....azóta is minden nap gondolok rá...akár 48-49percet is:D de inkább többet! Pedig azóta volt már párkapcsolati próbálkozásom....de pont emiatt nem mentek.

Ez attól függ ki milyen mély érzésű! Vagy hogy mennyire erős lelkileg. én gyenge vagyok....

2011. okt. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!