Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes találkoznom velük? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes találkoznom velük? Én nagyon szeretnék, de nem biztos, hogy jó ötlet.

Figyelt kérdés

Összejöttem azzal a fiúval, akit nagyon szeretek, nagyon nagyon rég óta. A lényeg az lenne, hogy le szeretném győzni a féltékenységemet. Olyan típus vagyok, hogyha megismerek valakit jobban, akire féltékeny vagyok, és jóban leszünk valamennyire, egyszerűen elmúlik ez az érzés. Szóval szeretnék találkozni a fiú osztálytársaival, csak hogy is fogalmazzak, elég zűrös társoság: 3 lány, és egy fiú.

- Az első lánnyal majdnem összejött a barátom, hogy is fogalmazzak, van közöttük egy nagyon erős, kölcsönös szimpátia, és szintén nagyon erős barátság, még most is.

- A második lány szerelmes volt a barátomba, vagy is csak nagyon hajazott rá.

- A harmadik lány a barátomnak jött be.

- A fiúnak én tetszettem régebben. (kb. háromszor találkoztunk)

Félek, hogy ez nem lesz jó. Amikor felvetettem neki az ötletet, semlegesen fogadta, olyan nemszeretnékvelefoglalkozni hangulattal, de semmi képen nem lelkesedett, én meg valahogy rossz előjeleket érzek. Semmiképpen nem úgy akarom őket fogadni, hogy "szívtad, már az én pasim" hanem egyszerűen barátságot akarok velük kötni, de félek, hogy nem fog összejönni, nagy veszekedés lesz a vége, nem tudom, hogy miért. Az is lehet, hogy túlreagálom a dolgokat. Mi a véleményetek? Tudtok nekem tanácsot adni? Az egész meeting egy kávézóban történne, nyugodt hangulatban, mindig ott szoktak találkozgatni, beszélgetni egymással.


2011. márc. 27. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem taliznék velük!
2011. márc. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem még felnőttek között sem mindig jó találkozni ilyen emberekkel, hát még tiniknél. Szóval ne.


Jah, és a "hajaz rá" az nem azt jelenti, amit gondolsz :)

Az azt jelenti, hogy hasonlít rá. Kétlem, hogy a második lány nagyon hasonlított volna a pasidra, vagy akkor valami baj van (fiús lány vagy lányos fiú esete).

2011. márc. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2018. febr. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!