Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek előfordult olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek előfordult olyan, hogy ha sokat ittatok, akkor egy régi kedvesetek jutott eszetekbe, de olyan szinten hogy sírtatok is miatta?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem, miért van az, hogy két és fél éve szakítottam egy lánnyal, azóta volt 3 kapcsolatom is (most is kapcsolatban vagyok) és mégis mindig ő jut eszembe, ha ittas vagyok. Józanul semmi jele nincs ennek. Remekül elvagyok a barátnőmmel. De ha ittam, csak rá tudok gondolni. Lehet, hogy tudat alatt szerelmes vagyok még ebbe a lányba?
2011. márc. 27. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:

igen szerintem szerelmes lehetsz belé

sajnálom a jelenlegi barátnődet...

és ha ő is ottvan akkor mivan?

2011. márc. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát nem. Én ha iszok, akkor gátlástalan vagyok és olyan dolgokat mondok, hogy hónapokig ég a pofám :D Eszembe nem jut senki.


Szerintem te még mindig az exed szereted.

2011. márc. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vagy még mindig szereted, vagy csak egy nagyon fontos személy volt az életedben, és nagyon szerettED. Részegen énis elösször csaponogok, aztán smacizok mindenkivel, késöbb pedig elvolnulok és szomorkodni, hogy régen az életmben miket csináltam rosszul.

És ezzel arra akartam kilyukadni, hogy lehet, hogy már nem szereted csak akkor nagyon fájt a szakítás, és még mindig benned van az a heg. :)

2011. márc. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*először
2011. márc. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen. Tavaly szilveszterkor volt ilyen velem, 1 éve nem voltam együtt akkor már az exemmel, alkoholtól nem jó kedvem lett, hanem szomorú lettem, de hihetetlen szinten. Sírtam mint egy 5 éves és nem bírtam abbahagyni :S még én is alig ismertem magamra. Nagyon rossz volt.


21/L

2011. márc. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Alkalmanként szoktam alkoholt inni, de annyit maximum egy évben egyszer-kétszer, hogy berúgjak, de hogy olyankor egyik alkalommal sem jut eszembe a volt párom, az biztos. Úgyhogy nem tudom, mi lehet az oka nálad. Talán csak nosztalgia...
2011. márc. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek! Szeretném, ha még többen írnátok le hasonló élményeiteket és főleg fiúk!
2011. márc. 27. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!