Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » LÁNYOK! Mit szólnátok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Mit szólnátok vagy hogyan reagálnátok ilyenre? Ezért szakítanátok a barátotokkal?

Figyelt kérdés

A barátommal 20 hónapja vagyunk együtt és hétvégén mondta meg hogy még amikor ő 10 éves volt mutogatta magát (webcam sex szerűség) egy 19 éves lánynak.


Mit szólnátok vagy hogyan reagálnátok ilyenre?

Ezért szakítanátok a barátotokkal?


Nekem ez nagyon rosszul esett amikor mondta , mert azt hittem róla hogy tiszta meg hogy ő nem olyan, de erre meg egy ilyet hogy ő már annyi idősen... meg nagyon csajozós tipus...

és nem tudom hogy most mit csináljak...


2011. márc. 28. 14:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%

Az, hogy 10 évesen mit csinált, az tök mindegy. Egy 10 éves még gyerek. Ilyen értelemben webcamos mutogatásra felszólítania a 19 éves lánynak, az bizony erősen kimerítette a gyerekmolesztálást. Az is lehet, hogy ettől a csalódástól/ijesztő élménytől vált csajozóssá, egyfajta "bosszúként" csábít el és hagy ott nőket. Ez sajnos létező probléma, és bizony neki kell magában megoldani, tudatosítani és feldolgozni. Utána lehet rendberakni a jelen emberi kapcsolatait. Ez mondjuk pszichológussal egyszerűbb, magában bonyolultabb.

Először azonban neki kell eljutni ahhoz a felismeréshez, hogy a csajozás, amit csinál, nem teszi boldoggá hosszú távon, és ezen akarjon változtatni.

2011. márc. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

azért tegyük hozzá, hogy ez a múlt...főleg 10-15 évesen rengeteg baromságot tesz az ember

másodszor, ha jól értelmezem, akkor ti még nem jártatok.

szerintem ez elég csöp indok, a szakításhoz

2011. márc. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
Jézusom 10 éves volt. Fiatalon, ilyen korban, mindenki csinál hülyeségeket. Sztem azért szakíts mert az oviba memgutatta a kukiját az egyik csoporttársának.:D
2011. márc. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
61%

A barátod bízott benned, megnyílt neked, elmondott valamit magáról, amit titkolhatott is volna. Te meglepődtél, mert mást HITTÉL róla, romantikus álomképeid vannak, abban szeretnél élni, nem a valóság érdekel, sőt, az most megdöbbentett, elbizonytalanított, visszatetszést váltott ki belőled.


Ergo, ha a fentiek igazak: Szakítsatok! Ő jobbat érdemel nálad! Te pedig nőj fel!

2011. márc. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

nem zaklatás volt, a barátom szépnek is tartotta azt és szívesen mutatta neki...


tudom hogy régen volt meg hogy akkor még csak 10 éves volt de akkor is....


meg attól félek még hogy még mi derűlhet ki róla amit nem nézek belőle ki...



( másik meg az hogy van az a mondás hogy ha most ez van mi lesz később...) hát ez a kérdés hogy mi lesz így

2011. márc. 28. 14:23
 6/19 anonim ***** válasza:

igen, ha 20 évesen csinálta volna akkor az még rosszabb lesz 40 éves koráig...de 10 éves volt...ezért kéne szakítani?

te óvodába és utána könyvet olvasó jó kislány voltál??

mindenki csinált hülyeséget...ő például ezt...na bumm, attól még szeret téged.

bár én elgondolkodnék rajta, hogy biztos ilyen lánnyal legyek együtt, aki bent ragad a múltban, emiatt nem tud érvényesülni velem a jelenben.

2011. márc. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

hát elég régóta vagytok együtt és az egyáltalán nem ok a szakításra az hogy ő már 10 évesen is szerette a lányokat.Meg gyerek volt még.

Nekem barátom ezt mondta volna csak mosolyogtam volna rajta egyet és ennyi:))ebből nem kell nagy ügyet csinálni..

2011. márc. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
igazán te nem vagy komplet hogy ilyen megfordul a fejedben...te gondolom soha semmi hülyeséget se csináltál..grat hozzá..azért büntetni valakit mert 1ö évesn csinalt pér hülyeséget..még ha ember ölt volna akkor megértenélek..de így..részvétem a párodnak...
2011. márc. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

értem

csak ő mint már mondtam csajozós tipus..

utcán is szokta őket nézegetni..


a másik meg csak hétvégén találkozunk , messze is lakik és hét közbe meg ki tudja hogy mit csinál...


van amikor furán is szokott viselkedni..

most meg hirtelen ezt mondja


(amugy nem szívesen szakítanék vele) csak ő emlékeztet valakire engem ezzel a viselkedéssel és az az ember is szörnyű volt...

8de ebbe nem akarok belemenni)

2011. márc. 28. 14:39
 10/19 A kérdező kommentje:
amugy ő szedte fel azt a lányt valami chat-es oldalról...
2011. márc. 28. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!