Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » LÁNYOK! Mit szólnátok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Mit szólnátok vagy hogyan reagálnátok ilyenre? Ezért szakítanátok a barátotokkal?

Figyelt kérdés

A barátommal 20 hónapja vagyunk együtt és hétvégén mondta meg hogy még amikor ő 10 éves volt mutogatta magát (webcam sex szerűség) egy 19 éves lánynak.


Mit szólnátok vagy hogyan reagálnátok ilyenre?

Ezért szakítanátok a barátotokkal?


Nekem ez nagyon rosszul esett amikor mondta , mert azt hittem róla hogy tiszta meg hogy ő nem olyan, de erre meg egy ilyet hogy ő már annyi idősen... meg nagyon csajozós tipus...

és nem tudom hogy most mit csináljak...


2011. márc. 28. 14:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

akkor ide is azt írom mint egy másik kérdéshez:

bizalomra épül a kapcsolat...ha nincs bizalom mire épül a kapcsolat?

2011. márc. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

A kérdező kommentje:

értem

csak ő mint már mondtam csajozós tipus..

utcán is szokta őket nézegetni..


Először is, azért nézegeti, mert jól esik neki. Minden srác nézeget más lányokat az utcán, ez teljesen természetes. Mintha te nem néztél volna még egy srácot se meg az utcán...



a másik meg csak hétvégén találkozunk , messze is lakik és hét közbe meg ki tudja hogy mit csinál...


A kapcsolat alapja a bizalom, szóval erre inkább nem írok semmit, mert nem akarlak megbántani.


van amikor furán is szokott viselkedni..

most meg hirtelen ezt mondja


(amugy nem szívesen szakítanék vele) csak ő emlékeztet valakire engem ezzel a viselkedéssel és az az ember is szörnyű volt...

8de ebbe nem akarok belemenni)


Szerintem szakíts vele. 1000x jobbat érdemel nálad. (De remélem Ő szakít...)

2011. márc. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
0%
ez szörnyű.Én szakítanék.De ha nagyon szereted akkor próbáld mondhatni a "jó útra vezetni".Viszont ha nem bírod tovább akkor szakíts vele és keress mást.
2011. márc. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

már sokszor okozott nekem fájdalmat

próbálom jó útra téríteni meg próbáltam is...


bízni nem teljesen tudok benne, félek hogy elveszítem őt

2011. márc. 28. 14:57
 15/19 A kérdező kommentje:

ha ő lányokat nézeget az utcán már annyira jól esne neki hogy már előttem csinálná???


hát onnan tudom mert hogy előttem csinálja

2011. márc. 28. 14:57
 16/19 anonim ***** válasza:

kérdező:

a hozzászólásaidból azt veszem ki, hogy folyamatosan azokat az indokokat keresed, amiért szakíthatnál...ennek mi értelme?...mindig keresed a kifogásokat, hogy ne maradj vele...ha ennyire rossz az egész tényleg szakíts

2011. márc. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

amúgy meg, nekem is van egy gyönyörű barátnőm, akit imádok, de az utcán előfordul, hogy más lányok alakját is megsasolom. Igaz nem előtte mert az tényleg bunkóság.

de ha nekem otthon megvan a Mona Lisa képem, attól még mehetek múzeumba nem de?

2011. márc. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

eléggé zűrös a kapcsolat és nem a kifogásokat keresem


ez van...

és az a baj még hogy nincs akivel a gondjaimat megbeszélhetném, mert ővele már azt sem lehet ...

2011. márc. 28. 15:17
 19/19 anonim ***** válasza:
Te egy igazi idióta vagy, ha emiatt szakításon agyalsz. Ez olyan, mintha én azon problémáznék, hogy a párom kisfiúként rendszeresen kileste a nagylányokat, mikor azok tesire öltöztek... Nem gondolod, hogy valami nagyon nincs rendben a gondolkodásoddal?
2011. márc. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!