Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már rá példa, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már rá példa, hogy egy lány azt mondta, hogy nem szeret, jobb külön külön, de aztán mégis jártatok?

Figyelt kérdés

17 f vagyok és azt mondta a lány,hogy nem szeret már úgy mint régen de én bízok benne,hogy ha régen 1x szeretett akkor azt vissza tudom szerezni és boldogan élni.

Bízok benne,hogy vannak még csodák :/

És az megnyugtatna,ha esetleg lenne itt olyan aki ugyanebben a cipőben járt mint én és végül boldogok lettek


2011. márc. 29. 22:36
1 2
 1/12 mara88 válasza:

xio

nállam pont forditva van ez..én az ekx pasimma majd 2 évig voltam1ütt d axtán 6 7 hora külön mentünk(én idöközben külföldön éltem öxe is költöztem kint 1 pasival 1 hora meg kint tartozkodtam 6 7 hoja) stb d a mái napig xeretem az ekxem)

amiota haza költöztem ujra el keztünk öxxe járkálni reménykedtem h ujra fel lángolnak az érzelmei ami sikerült is ck én el rontottam no mind1 lényeg az h 2 napja megkérdeztem h mi lenne ha ujbol megpobálnák...háát ma végülis kibékültünk d sajna nm az ami volt anno :S:S

ám te még 17 vagy nyugi elötted az élet én 23 vok és én is17 évesen ki voltam az elsö xerelemné d axtán már ck jobb volt :D lényeg h mindig van valahogy látod nekem sikerült vixxa xereznem d nm az AZ ami VOLT

2011. márc. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem baj csak legyen mellettem :/
2011. márc. 29. 23:22
 3/12 mara88 válasza:
12%

xio megértelek.....én is igy voltam vele meg minden d most ah kibékültünk pfu.....én se tudom h mi van :D axittem h megint az lex ami volt d nem..ck remélem h lassan ki alakul megint az a nagy xerelem meg fellángolás ami volt...mert ha igen akkor öxxe költöznék vele xal meg lenne a hepi end,d ha más nm igy végleg ki xeretek belöle xD

ám meg nm jo igy nekem neked se lex jo,mert továbra is xenvedni fox hiába vagy vele...de 1 probát megér:)

2011. márc. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az a helyzet h én is eljátszottam ezt a szakitást kétszer ugyanazzal a sráccal, végül harmadjára is összejöttünk. Ezt két év leforgása alatt ment le, és sohasem birtam nélküle 3 hónapnál továb.... aztán utoljára azt hittem hogy már minden oké, amikor ő szakitott ugyanazzal az ürüggyel: már nem olyan....eleinte nagyon reménykedtem, hogy ez csak ideiglenes...aztán teltek a hónapok és egyre jobban kétségbeestem: nem történt semmi...5 hónap után jött a kis depresszió,kb 2 hónapig, aztán abból kezdek lassan kilábalni: tavasz, kevés a szabadidőm, nincs időm rajta agyalni...most 8 hónapja vagyunk külön nagyon nagyon hiányzik, én neki viszont egyáltalán nem, ahogy eddig észrevettem. Teljesen el vagyok keseredve. És most olyan furcsa volt olvasni, h nem csak én vagyok ilyen helyzetbe.... Én szivből remélem, hogy neked összejön majd a dolog megint:). A remény nem kerül semmibe! 16L
2011. márc. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Csak tudod szarul esik,hogy azt mondta szombaton,hogy igen járjunk aztán 1 napig gondlkozott rajta vasárnap és este az lett a döntése,hogy ink jobb lesz így h vége :(

2011. márc. 30. 20:24
 6/12 anonim ***** válasza:
hát lehet, hogy jobb igy...mert ha valóban nem szeret eléggé, sokkal rosszabb ha mondjuk nem egy nap, hanem három hónap után szakit, te meg mégjobban megszereted, és akkor már sokkal nehezebb a szakitás, de az is simán meglehet h a csaj két nap mulva rájön h mégsem biztos h nem akar semmit tőled, mert az h elkezdett veled járni, s rá egy napra szakitott csak annyit jelent h kvára nem biztos magában...abban sem h szeret, de ABBAN SEM, H NEM!
2011. márc. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

ez jól esett :)

De 1 éve ismerejük egymást.

Mondta,hogy régen szerelmes volt belém csak összevsztünk és nem beszéltünk 4 hónapig és azt mondta,hogy a veszekedés előtt többet érzett :S

Pedig akkor sztem még szarabb is volt mert akkor 2 naponta veszekedtünk most meg 1x sem..

Szal nem értem ezt a gondolkodást :S

2011. márc. 30. 20:49
 8/12 anonim ***** válasza:
na jó, aranyszabály: nőket soha nem próbáld megérteni...sokszor még mi sem értjük magunkat:P
2011. márc. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De akkor van esélyem ? :/
2011. márc. 30. 21:38
 10/12 anonim ***** válasza:
sztem van
2011. márc. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!