Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemrég ünnepeltem a születésna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég ünnepeltem a születésnapomat (21), és elmentem bulizni, nagyon sokat ittam és rámmászott egy pasi, én meg annyira sokat ittam, nem is emlékszem nagyon az egészből semmire. Ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Arra emlékszem, hogy csókolóztunk, aztán, teljesen rá,nyomult, én meg hagytam. Aztán feljött hozzánk, hazakísért, ő aránylag józan volt én meg nem, aztán fel akart volna izgatni, belenyúlt a bugyimba én meg teljesen kiszolgáltatott állapotban voltam, de nem reagáltam rá semmit, nem izgatott fel, csak ott feküdtem, nem történt semmi, mert látta, hogy nem akarom, erőszakoskodni nem akart, aztán hazament. Egyébként van barátom, ez megcsalásnak számít?
2008. febr. 8. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Igen, annak számít. Ha nem tudod magad kontrollálni, ne igyál annyit. Gondolom te is megcsalásnak vennéd ezt a barátod részéről.
2008. febr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez először fordult elő velem, és utoljára, nem rendszeres, tudok annyit inni, amennyi pont elég.
2008. febr. 8. 13:42
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
ami megtörtént megtörtént. nem tök mindegy hogy megcsalásnak számított-e? felejtsd el, ne csinálj ilyet többet és kész
2008. febr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem a barátoddal ünnepelted a születésnapodat? Amúgy meg én szeretem a páromat és akármennyit is iszok eszembe sem jut más pasira ránézni.De ez egyénfüggő.Neked kell elszámolnod a lelkiismereteddel,én biztos nem tudnám megemészteni.
2008. febr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

hát gondolj bele hogy ha a barátod ünnepelte volna a szülinaját rámászott volna egy csaj smárolt volna vele utána felment volna hozzá és elkezdte volna kiverni a farkát.

ha szerinted ebben az estben a barátod megcsalt volna téged akkor az megcsalásnak számit, ha pedig ugy gondolnád hogy nem csalt meg csak baleset volt akkor pedig nem számit annak. de szerintem a barátod mindenképp megcsalásnak minősitené tehát lényegében ez megcsalás.

2008. febr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Teljesen hülye vagy kisanyám, egy nő egyébként sem teheti meg hogy majdnem önkívületig igya magát, aztán az alkohol előhozza a valódi énjét és átmenjen kurvába! Egyszerűen undorodom az olyan nőktől akiknek nincs tartása, és képtelenek uralkodni magukon. Ha a pasid lennék és megtudnám hogy nélkülem járkálsz olyan helyekre ahol csontrészeg leszel biztos kivágnálak!
2008. febr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne rágódj azon, megcsalás-e. Inkább annak örülj, hogy annyira részeg voltál, hogy érdemben nem tudtál az ingerlésre reagálni. Így nem lett aktus. Mert ha lett volna, akkor neked tuti nem jutott volna eszedbe a védekezés. És szerintem annak a pasinak se, aki képes egy láthatóan sík részeg csajjal szobára menni!! Így legalább a nemkívánt terhességet megúsztad!
2008. febr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!