Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet az, hogy az eszemme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy az eszemmel totál tudom, h ő az igazi, de a szívemben mégis vegyes érzések vannak?

Figyelt kérdés
szeretem, de nem úgy, ahogyan kéne. ebbe teljesen belebetegedtem. ismeritek ezt?
2011. márc. 30. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Tán jófiú és már kezdel ráunni mert nem elég izgalmas?
2011. márc. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is ismerek ilyen lányt.Lehet hogy pont te vagy?:)

Ha elég értelmes az illető akkor beszéld meg vele hátha kisül valami jó is.

2011. márc. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az eszednek milyen érvei vannak az mellett, hogy ő az igazi?.. Az eszünk általában tud mindent, de szívunk becsaphat...
2011. márc. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
első válaszolónak némi igaza lehet, inkább vmi olyasmit érzek, h erre vágytam mindig, csak kb 5 év múlva.
2011. márc. 30. 19:34
 5/8 anonim ***** válasza:
A szíveddel kell érezned hogy ő az igazi, nem az eszeddel. :)
2011. márc. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az is mevolt ám az elején...mint a mesében.
2011. márc. 30. 20:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vok.Akkor nagyon fiatal lehetsz...Elszomoritó amit mondasz.Szarul esne, ha szeretek valakit és belém un, ezek után érdemes ennyire megnyilni valaki előtt...
2011. márc. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hidd el, h én vok az, aki a legjobban szenved. olyannyira fáj ez nekem, h teljesen belebetegedtem. teljesen.
2011. márc. 31. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!