Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? A barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A barátom fényképezkedett a lány osztálytársaival és úgy néznek rá. Stb. +kiderűlt hogy van egy másik msn-e amin 6 lány volt akivel beszélgetett, persze ez mind titokban.

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 13:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem szakítanod kellene vele gyorsan. Lányokkal beszélgetett msn-en, ráadásul 6-tal is.


De most komolyan. Mi a baj azzal hogy más lányokkal is beszélget , meg esetleg fényképezkedett ?

Te nem beszélsz más fiúkkal soha csak mert barátod van ?

Az meg hogy a lányok úgy néznek rá arról nem tehet.


Ha semmi olyan dolog nem történt ami arra engedne következtetni hogy megcsal téged akkor azt hiszem ennek a kérdésnek nincs aktualitása.

2011. márc. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Én pedig nem értem a kérdést. Ez mit jelent, hogy:

"A barátom fényképezkedett a lány osztálytársaival és úgy néznek rá. Stb."


Hogy néznek rá? Mitmivan?

2011. márc. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

mintha vágyna rá úgy nézett rá az egyik...


az a bajom hogy ezt mindg eltitkolja , amikor beszélgetünk meg ha kérdezek valamit tőle azt mondja hogy jaj de kö€$ög osztályba jár meg minden közbe meg fényképezkedik...


meg olyat mondott nekem hogy ugyse hagyná magát más lányokkal meg ilyesmi..


amugy az msn témát is alig bírta kinyögni, végig tagadta, én jöttem rá arra is...

2011. márc. 31. 13:36
 4/21 A kérdező kommentje:

de most gondoljatok bele...

ha a ti barátotokkal már 20 hónapja lennétek együtt és egy ilyen derűlne ki róla ti mit szólnátok? Hogy esne nektek?


mert nekem rosszul esik, de főleg az hogy titokban csinálta..

2011. márc. 31. 13:48
 5/21 anonim ***** válasza:
Én megbíznék a barátnőmben amíg nem csinál semmi olyat. :) De lehet hogy rosszul esne.. beszéld meg vele :)
2011. márc. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
nem az a baj, h beszélget másokkal, hanem h titkolja, de amikor ezt megmondtad igy neki, akkor mit mondott?
2011. márc. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
A külön msn, 6 csajjal az tényleg durva, én szakítanék. A fényképről nem tehet.
2011. márc. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Itt az az egy baj hogy titkolta,ha nincs takargatnivalója akkor miért kell titkolni???
2011. márc. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

a fényképről beszélni hétvégén fogok neki, mert akkor fogunk találkozni...


csak az is különös hogy nem csak az ő egyedüli fiú az osztályába és mégis ő került így be...

2011. márc. 31. 14:36
 10/21 anonim ***** válasza:
egy fénykép még nem a világ.. miket irogatott azokkal a lanyokkal?
2011. márc. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!