Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Van egy osztálytársam akivel egy ideje már kavarunk, szokott jönni hozzám meg minden és most utoljára mikor volt lefeküdtünk egymással.

Figyelt kérdés
Azt mondja hogy nem akar járni velem mert hogy nagyon különbözünk meg az is a gond hogy osztálytársak vagyunk, a többi osztálytársunk meg feszt piszkálna minket. Lehet ebből még valami szerintetek vagy csak megmarad kavarásnak ez a dolog?
2011. márc. 31. 15:44
 1/10 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem hogy egyáltalán nem különbözünk,sőt talán van elég sok közös bennünk.lehet ez csak kifogás?
2011. márc. 31. 15:46
 2/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Kavartatok egy darabig,aztán lefeküdtetek,és a lány azzal a dumával akar lekoptatni,hogy nagyon különbözőek vagytok?:O

Ne haragudj,de szerintem ne számíts semmi komolyra.:(


Felejtsd el szépen,lesz majd olyan lány az életedben,aki megbecsül Téged!:)

2011. márc. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nos,ha így gondolod,akkor szinte biztos,hogy csak kifogás.:(
2011. márc. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem te vagy a lány, de mivel ezt nem írtad, nem vagyok biztos a dologban.


Két dolgot tehetsz. Az egyik: hagyod a fenébe.


A másik bonyolultabb, sokkal nehezebb: eléred, hogy beléd szeressen. Ebben a formában biztos, hogy nem akart tőled semmit, csak a szexet, amit el is ért. Nem tudom, mennyire volt jó, hogy neki mennyire csavarta el a fejét a dolog, de ha keres még, ne adj neki egyértelmű választ, keltsd fel az érdeklődését, soha ne légy túl elutasító, de túl engedékeny sem.

Ha testileg közeledik hozzád, több dolgot is mondhatsz, az egyik: csak egy dolgot kell kérdezned...

vagy: választhatsz, csak én, viszont akkor senki más, vagy mindenki, de engem elfelejthetsz.


Rengeteg apró trükk van, amit bevethetsz, igyekezz úgy forgatni a kockát, hogy te jól jöhess ki a szituációból. Mindig csak annyira legyél közel hozzá, hogyha kinyújtja a karját, még ne érjen el.

2011. márc. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszaitokat:)
2011. ápr. 1. 14:55
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen,amúgy én vagyok a lány és ez az egész vele úgy kezdődött el,hogy egyszer elhivtam magamhoz filmezni és igy lett az egész.És azóta volt többször is nálam és az utoljára mikor volt akkor többlet a dologból.
2011. ápr. 1. 15:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Eléggé úgy nézz ki,hogy ez csak kifogás,ne erőltesd legyen eszed,ha akar valamit úgyis keres és megmondja,bár elég gyerekes ha az miatt nem jár veled mert az oszt.társak cikiznek,egyébként az osztályba a fiúknak úgyis elmondja/elmondta mi történt,hogy menőzhessen,ez az véleményem.
2011. ápr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez a srác nagyon a szexre hajtott.:S Osztálytársak között is lehet párkapcsolat, miért ne lehetne? Én ismerek többet is és leszarják mások véleményét. Ha igazán kellenél neki (nem csak szexre),akkor nem foglalkozna ezzel. Sztem nem akar tőled komoly kapcsoltatot, de viszont jó veled ágyba bújni. Beszélned kell erről vele, ahogy az előttem szóló is tanácsolta.Fontos,hogy tisztázzátok, ki mit akar a másiktól!
2011. ápr. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az ilyen pasikkal nem érdemes foglalkozni mert csak az idődet pazarolod. Nem érdemel meg mert nem őszinte és kihasznál! Én is voltam már hasonló helyzetben és tudom hogy nehéz ezt elfogadni de muszáj.. :S
2011. ápr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat...amúgy furcsa módon senkinek nem mondott el semmit sem az osztályban sem azon kivül.
2011. ápr. 3. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!