Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, egy fiú, aki a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy fiú, aki a legjobb barátotok évek óta, de nem volt köztetek semmi ezidáig, csak barátság. Kezdenétek vele kapcsolatot vagy nem? Előnyben lenne más fiukkal szemben?

Figyelt kérdés
Esetleg nem,mert annyira megszoktad mint barát és nem tudsz rá nézni mint pasid.
2011. ápr. 2. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem is tudtam pasiként tekinteni a fiú barátaimra, úgyhogy inkább a legjobb barátom lenne az utolsó, akivel kapcsolatot kezdenék. 20/L
2011. ápr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerelemből nálam már lett barátság. Fordítva, ha évekig tartott a barátság, nem igen tudom elképzelni, de hát, ki tudja. Az élet nem az elképzeléseken alapszik. Nem kizárt.
2011. ápr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi barátok voltunk 3 évig, aztán most majdnem fél éve együtt vagyunk, de az a barátság olyan volt, h dugókomák voltunk:D A legjobb haverja is a legjobb barátom volt, ő róla pl nem tudtam volna elképzelni, h járjunk, pedig smároltunk párszor...18 L
2011. ápr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm.akkor úgy látom hogy aki barát,az az is marad.persze változhat.de ha valaki évekig a legjobb barátunk és nem volt semmi közeledés egyik féltől sem,akkor abból többnyire csak barátság lesz.
2011. ápr. 2. 14:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Vénlányként jól jönne, macskák helyett...
2011. ápr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
akkor az olyan fiúra aki a legjobb barát valamint lelkitárs akit kiskorotok óta ismertek,arra már nem tudnátok pasiként nézni.Nem lenne előnye más pasikkal szemben.köszönöm.
2011. ápr. 6. 16:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha az esete lennél, már rég beléd szerethetett volna.
2011. ápr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi,de nem én vagyok ez a fiu...én nem barátságot akarok tőle.
2011. ápr. 6. 21:15
 9/10 A kérdező kommentje:
ha a csaj,a legjobb barátjának tart,ezt nem értem hisz 2 éve ismertem meg,és alig ismer,ahogy én is őt,ritkán talizunk és neten sem sürün irunk,van még esélyem valamire nála?mert én nem a barátja szeretnék lenni hanem a pasija.
2011. ápr. 10. 17:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy előnyben lenne!
2022. dec. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!