Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy álljak neki a szakításnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy álljak neki a szakításnak? Olyan bonyolultnak érzem.

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy másfél hónapja járunk. Eljutottam arra a pontra, amikor rájöttem, bármennyire is szeretném, ez nem az a kapcsolat, amire vágytam. Rendes srácról beszélünk, de annyi mindenben nem passzolunk, ami az együtt töltött idő alatt derült ki, hogy kár áltatnom magam, nem fog működni.

Úgy érzem felesleges húzni az időt, túl kevés idő egy élet, hogy tovább húzzuk feleslegesen egymás drága idejét.

Mára megbeszéltük, hogy náluk töltöm az éjszakát, de én szakítani szeretnék vele. Hogy tegyem? Ha hív, mielőtt jönne értem mondjam neki, hogy beszélni szeretnék vele? Vagy egyszerűen, ha idejön, hívjam be, és beszéljük meg?

Hogy lehet ezt kíméletesen megoldani?

Segítsetek kérlek, beleőrülök!

22/L


2011. ápr. 3. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát így ahogy itt leírtad.Másképp ezt nem nagyon fogod tudni fájdalommentesen beadni neki.
2011. ápr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mit parázod túl a dolgot,mondd meg neki,hogy nem illetek össze.
2011. ápr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ülj le, nézz mélyen a szemébe és mondd el neki, hogy átértékelted a kapcsolatotokat, és nem megy kettőtök között.

Értékelni fogja, hogy nem sunyítasz, hanem szemtől szemben megbeszéled vele.

És felemelt fejjel távozz. Nyugodtan sírj, de a becsületedet tartsd meg. Közben egy két mosolyt megeresztetsz felé :)

Nem kívánok sok sikert... Mert ezt nem lehet elrontani.

Sajnálom hogy így alakult köztetek.

2011. ápr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nehéz dolog a szakítás, akár te mondod ki akár neked mondják.

De legalább őszinte vagy és személyesen akarod (az írásodból legalábbis azt vettem ki:))

Szerintem mond meg neki hogy beszélni akarsz vele egy fontos dologról. Így nem zúdítod rá ( egy fokkal jobb tudni hogy beszélni fogunk mint egy hirtelen kapott "pápá jobbat érdemelsz...")

Üljetek le, ugyanígy mond el neki hogy nem akarod álltatni, ne pazarolja az idejét keres

2011. ápr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

lemaradt:

*keresse meg az Igazit.

Remélem tudtam segíteni.

2011. ápr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell túldramatizálni. Könnyű mondani, de te leszel vele kettesben.:)Fölöslegesen ne bántsd meg.Így is eléggé fog neki fájni.
2011. ápr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedves szavakat, túl vagyunk rajt.
2011. ápr. 4. 12:30
 8/8 anonim válasza:
gondolom nem valami sokszor szakítótál eddig?!:/
2011. ápr. 21. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!