Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Húsvétra milyen locsolóvers...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húsvétra milyen locsolóvers lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
Azért írtam a Szerelem->párkapcsolatokhoz, mert a barátnőmről van szó. Főleg lányok válaszát várom, ők tudják, hogy ilyenkor minek örülnek, de persze fiúk válaszát is szívesen látom. Szóval barátnőmnek milyen locsolóvers lenne jó (nameg az egész családjának. az anyja eléggé vallásos [római katolikus])? Leírhatatlanul imádom, minél szebb és kedvesebb verset szeretnék megtanulni. :) Nem az a manapság szokásos plázacica. :) Semmi smink, ékszer, stb. Nem mutogatja magát, nem rázza a pics@'ját, nem 40kg, sőt, kicsit duci, de én így imádom. Lényegében én vagyok az első barátja. Én most leszek 16, Ő 14. Szóval mit ajánlotok?
2011. ápr. 5. 21:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Van nálam egy kölnisüveg,

Métereset spriccel,

Mivel ilyen rakoncátlan,

Lezártam egy sliccel!

2011. ápr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

sivatagban él a teve

locsolkodni jöttem hehe


mindenki röhögni fog!!!

2011. ápr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
2011-ben még szokás mondani locsoló verset?
2011. ápr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%

=EGYSZERŰ/MEGBÍZHATÓ/MINDIG BEVÁLIK=



Szabad-e Locsolni?

2011. ápr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
25%
Eltudom képzelni milyen "leírhatatlanul imádod", ha így beszélsz róla: "nem rázza a pics@'ját"...
2011. ápr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

istenem azthittem talán még megbízható ez a világ. látom nem. :) elnézést, nagy hiba volt idejönni. :) kedves utolsó, először szöveget kellene értelmezni. volt h már belémkötöttek azért mert a "kipróbálnám" szót valahogy nem a szexre értette valaki hanem a lányra.. hmm. érdekes. te is ugyanilyen szimpla hülye vagy. tudod manapság ezt csinálják a csajok, és pont ezért van ott a "nem", mert Ő más, de úgylátszik itt képtelenek az emberek normálisan válaszolni, mindig csak bele kell kötni a másikba, egy szánalom ez a világ, főleg az ilyen emberek. sajnálom, én nem tehetek róla, mindent megpróbáltam. és sajnálom azt is hogy neked még nem jutott senki.

2011... látszik h facebookon élsz és csak az kell ami ott van. majd küldj húsvéti bökéseket az ismerőseidnek.

2011. ápr. 5. 22:29
 7/17 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem inkább te nem tudod értelmezni amit írsz és nem én vagyok a hülye. Facebook - hát igen, mindenki magából indul ki...
2011. ápr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
azt viszont légyszíves árulja el valaki, hogy egy "kifejezést" mióta szoktak átírni csak azért h másnak megfeleljen és hogy ő jobban tudja h mit érzünk egy másik személy iránt. nem értem hha azt szokták mondani h "rázza a pics@'ját" és csakis ebben a formában, akkor nekem miért kéne mást írnom csak azért mert szeretem a barátnőmet. előre is köszönöm.
2011. ápr. 5. 22:35
 9/17 A kérdező kommentje:
szerintem szimplán te nem értelmezed azt hogy így szokták mondani. :)
2011. ápr. 5. 22:35
 10/17 A kérdező kommentje:
érdekes hogy a facebook máris elkezdett zavarni. nem is neked szántam de azért visszaírsz. hmm. ki tudja miért...
2011. ápr. 5. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!