Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg tavasszal történik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg tavasszal történik sok szakítás?

Figyelt kérdés

Rengeteg ismerősöm most szakított vagy most szakítottak vele az elmúlt 1 hónapban. 5-6 ismerősömet dobta a barátja vagy barátnője és még 3 fontolgatja hogy szakít.

Eddig nem is volt nálam ez téma, de most hitelen sokaknál ezt hallom.


2011. ápr. 6. 00:07
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Bízok benne... :)
2011. ápr. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, minden tavasszal ez megy. Én is megfigyeltem, és tapasztaltam is :( Ez van! Mindenki szórni akarja a magvait "új helyekre", főleg a fiúk, de azért a lányoknak is forr a vére. Megjelennek az utcán a lengén öltözött, miniszoknyás, csinos hölgyemények, és minden pasi bekattan:D Ez van. A párkapcsolatok halála, és újak születésének időszaka ez. L/20
2011. ápr. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Igen. Jött a tavasz a barátnőm meg szakított velem. :S
2011. ápr. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem a Február a halál hónap.

Akkor szakítanak a legtöbben.

2011. ápr. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
igen tavasszal megy a felszedés, nyáron dúl a nagy szerelem, tavasszal kezdetek eltávolodni aztán télen a téli depi beüt, aztán tavasszal jönnek a hormonok és beüt a vadászösztön. ez így ment mindig is.
2011. ápr. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én még nem vettem észre. Ha belegondolok, mindig vagy télen, vagy nyáron bomlottak fel a kapcsolatok. Illetve ősszel és télen szoktam összejönni a pasijaimmal.

És a környezetemben sem jellemző. Ahány szakítást fel tudok idézni, őszre és télre esett...

De egyébként is hülyeségnek tartom ezt az elméletet, talán nálam ezért nem így van :'D

2011. ápr. 6. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen,tavasszal ez van.A többi válaszadó már úgyis leírta.
2011. ápr. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ha egyedül vagy,akkor mindenképpen jön majd a nagy szerelem,ilyenkor vhogy mindenki talál párt,én azt vettem észre,de nyilván akkor szakítani is kell,h vkinek új legyen,vagy egyszerre több:D az is új szerelem végülis:D
2011. ápr. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is pont most akarok szakítani, lehet van benne valami.
2011. ápr. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Mondom furcsán sokan szakítanak.

Nekem egyébként van barátom és remélem ő nem akar szakítani:)

2011. ápr. 7. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!