Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy kiszerettem a barátomból?

Figyelt kérdés
Ez az érzés nagyon hirtelen jött, és én magam sem tudom, hogy hova tegyem... Szóval a barátommal 8 hónapja vagyunk együtt, és jelenleg távkapcsolatban élünk.. Minden egyes szabad percünket ezalatt a 8 hónap alatt azzal töltöttük, hogy leültünk a net elé, és egymással beszélgettünk skype és stb. segítségével. Olyan gyönyörű dolgokat mondott nekem minden egyes nap, amiről minden lány csak álmodik. És rengetegszer elmondta nekem, hogy én vagyok neki az élete, és nélkülem nem tudna létezni. Amikor ezeket a párkapcsolatunk közepe felé mondta, akkor hihetetlen érzés volt, hogy valaki számára ennyit jelentek. De... valahogy egy idő óta másképp érzek. Még mindig fontos nekem, de úgy érzem, hogy az ő oldaláról egyre csak hevesebb és hevesebb lesz a szerelem, nálam pedig... hát nem tudom. Nagyon rosszul érzem magam és nem tudom, hogy mi legyen. A barátom amúgy 20 éves. Segítsetek! 17/L
2011. ápr. 10. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem jobb ha nem áltatod tovább szegényt

még csak 17 éves fiatal BULI HAVEROK FANTA

ilyenkor A lányok nem szokták magukat lekötni

most olvasom hogy TÁVKAPCSOLAT..

SZERINTEM LÉPJ KI EBBŐL

fiatal lány vagy nem való neked ez hidd el...

szívből mondom.. olyan pasit válassz akit te is szeretni tudsz és helybeli..:)

sokszor lesz még ilyen érzésed amúgy

minden jót

(24 éves csaj.)

2011. ápr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát nem tudom... olyan nehéz ez a helyzet :(
2011. ápr. 11. 17:07
 3/3 anonim válasza:

finoman közöld vele a szakítást.

amúgy találkoztál már vele?

mert ha nem nincs értelme ennek az egésznek.

2011. ápr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!