Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 8 hónapja vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 hónapja vagyok együtt a barátommal, és szeretem is őt. Néha vannak hullámvölgyek, de mindig elmúlnak a gondok, és még jobban szeretjük egymást. Mostanában viszont van egy fiú, aki mintha egyre jobban tetszene. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
már vele is álmodtam, pedig így nem jellemző rám. Azóta másképpen gondolok rá, pedig tudom, hogy csak egy álom. Mégis mit tegyek? Állítólag neki más tetszik (bár olyantól hallottam, akiben nem bízom). Ráadásul a fiú túl szerény, és nem tudom hogyan nyílna meg jobban. Nem mondhatom meg neki, úgy érzem. Segítsetek! Írjatok véleményt!
2008. febr. 10. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajna ebben senki nem tud neked segíteni. Ezt neked kell megbeszélned magaddal, hogy mit érzel mit szeretnél és hogy mit csinálj. Rágódj még rajta és dönts. Lesznek ennél nehezebb döntéseid is az életben. Valahol el kell kezdeni.
2008. febr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem probálj valahogy a fiu közelébe kerülni és akor minden kiderül elöször csak probálj vekle barátkozni!
2008. febr. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Barátok vagyunk, de félénk, így nem tudtam még kiismerni annyira. :)
2008. febr. 11. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!