Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, közeli kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, közeli kapcsolatba kerültem egy lánnyal vagyis megvan a közös szimpátia, de valahogy még sem jövünk össze. Van esély arra hogy esetleg később vagy 1-2 év múlva összejövünk?

Figyelt kérdés
..vagy esetleg,ha most nem jöttünk össze,már sosem lesz ebből semmi.megjegyzem,hogy nagyon még nem ismerjük egymást,utoljára szeptemberben találkoztunk,csak annyit mondott hogy több vagyok neki mint barát..lehet érez valamit csak nem biztos benne hogy szerelem-e amit érez és nem akarja becsapni se magát se engem,és ezért nem jön össze a dolog???
2011. ápr. 11. 10:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szeptember már nagyon rég volt. Azóta mi történt. Semmi?
2011. ápr. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A szerelem úgy alakul ki szerintem, miért nem próbálsz vele többet találkozni és beszélgetni?
2011. ápr. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

nincs.


a nők/lányok úgy működnek, hogyha barátságba keverednek egy férfival, akkor a barátságot nem kockáztatják egy kapcsolatért.


tanuld meg egy életre, barátságból nem lesz szerelem. ilyen csak holivúdi filmekben, meg a romantikus regényekben van.

2011. ápr. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
szeptember óta,csak neten irtunk jobban,mivel sulis,sokat tanul.felfogom keresni,és személyesen beszélgetek majd vele.sokak szerint ha elsőre nem esik beléd a csaj,abból már semmi sem lesz..de szerintem minden a barátságból kezdődik,de lehet tévedek..
2011. ápr. 11. 10:26
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha nem is próbálkozol, akkor biztos nem lesz belőle semmi. A barátból lehet szerelem, de egyébként ez a csaj nem úgy mondta neked hogy szeretni tudna, hanem kb. úgy, hogy "legyünk csak barátok". Legalábbis a leírásod alapján.

Szóval még próbálkozz egyszer-kétszer, aztán keress jobbat, ha nem jön össze.

2011. ápr. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én próbálkoznék a helyedben. Miért lenne reménytelen? Sok sikert!
2011. ápr. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
én megkérdeztem tőle ha érez-e irántam valamit,azt írta hogy több vagy mint barát és hogy szeretlek,hiányoznék ha nem lennék,kb ezt 1 hete írta..lehet csak barátságot akar..
2011. ápr. 11. 10:33
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát ez már egy vallomás!!!!!!! Mit problémázol?
2011. ápr. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
..akkor szerinted ez jelent valamit,ha nem igy érezne nem ilyet irna..kérjek bátran randit...
2011. ápr. 11. 10:36
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. ápr. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!