Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, srácok, férfiemberek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, srácok, férfiemberek! Hajlandóak vagytok várni egy nőre, ha az szüzen akar férjhezmenni?

Figyelt kérdés
A kérdés valamilyen rejtett okból magába foglalja, hogy a nőt előbb el kell venni és csak utánna lehet vele, hmm, szaporodni.
2011. ápr. 11. 20:25
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
67%

Hm.. Én igen, azt hiszem. Az egész élet egy várakozás, miért ne? Ha Ő az igazi... Bár az igazi szerintem már nem létezik. Ez ennek a társadalomnak a rákfenéje. Lehet akármit fújolni, tagadni, attól még így van. Az ember is csak egy állat...


24/F

2011. ápr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ha petting van, akkor igen, ki tudnám bírni, de ha egyáltalán semmi, akkor nem. :)
2011. ápr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Igen, 20 éve mást se csinálok, egy kicsit még kibírom:D
2011. ápr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem. A szex fontos része egy párkapcsolatnak.
2011. ápr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy kivárnám, mert a párkapcsolathoz a szex is hozzátartozik... Az ágyban is passzolnunk kell... és ha az esküvő után derül ki, hogy nem illünk egymáshoz, az gáz.


Lehet, hogy le leszek hurrogva, de ezt gondolom.

2011. ápr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Lehet h kivárom, elveszem, megkattan a hirtelen jött szexuális szabadságtól, és 1 hónap múlva lelép az első méteres f@szú telepi ogréval.
2011. ápr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
A paratnertől függ, mert ha ő azt szeretné akkor én tiszteletben tartom a döntését és megtartom. Ha meg megtörténik azt is csak akkor teszem meg, ha ő tényleg szeretné és ha tényleg komoly a kapcsolat. Nem a saját kívánságomat elégítem ki, hanem törödnék a párommal.
2011. ápr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Rendesfiú/19 ***** válasza:
100%

Mert nem lehet változtatni a szexuális szokásokon? Nem illenek össze, változtatnak ,ennyi.

Mellesleg a kérdésben a....szaporodás volt. Szóval ezt úgy értelmezem ,hogy csak akkor feküdnek le, ha kisbabacsinálás a cél.

Amúgy igen, én várnék.

2011. ápr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%
férfiemberek, szaporodni...mi vagy te, papnövendék? Vagy a nagyi nevelt és azér beszélsz igy?
2011. ápr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
amúgy meg, az se mindegy mennyi idő után lesz házasság.Egy kapcsolatot el lehet húzni évekig is, ha az egyik fél még nem érzi magát készen a dologra.Ha a végén, pár év után nem is lesz házasság, akkor nagyot szivsz.Szóval meg kell gondolni, akárhogyan ez már a 21ik század.
2011. ápr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!