Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha kiábrándultam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha kiábrándultam belőle?

Figyelt kérdés

És mielőtt kezdenétek, hogy hülye p*csa miért szórakozik az emberekkel, elmondom, hogy évek óta tetszett, és pár hónapja járok vele, de úgy érzem már semmit nem érzek iránta:S Pedig nagy szerelemnek tűnt... Elég hirtelen változás és nem tudom eldönteni, hogy ez most mi?

Tanácsok..?:)


2011. ápr. 12. 18:58
 1/9 tsz-tag ***** válasza:
39%
írj egy privátot, kikefélem a lelked aztán jól megverlek és pucéran kirugdoslak a kocsiból 90-es tempóval a régi 3 ason....értékelni fogod utána a szerelmet :)
2011. ápr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ööö 19:03 igazán építő....kössz...
2011. ápr. 12. 19:04
 3/9 anonim válasza:
ugyanez volt velem is. meg mondtam neki az igazat,h teljesen odáig voltam érte jó volt az a pár hónap de most hirtelen elmúlt az az érzés...teljesen jól fogadta és megértette.
2011. ápr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem gondold át jó alaposan, hogy most mi van (csak azért, hogy később ne dönts meggondolatlanul). Aztán üljetek le és mond el neki ezt, amit ide is leírtál, hogy mi játszódott/játszódik le benned, mit érzel.

Lehet, hogy valami olyasmi zavar, amin tud változtatni, erre azért adj egy esélyt, de ha alapból nincs semmi vonzalom, szeretet iránta akkor tényleg hagyni kell.

Csak legyél vele őszinte és mindenképpen beszélgessetek róla!


Sajna mást nem tudok tanácsolni.

2011. ápr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat...:)
2011. ápr. 12. 19:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem, várj egy kicsit, ha utána is így fogod érezni,(mármint, hogy kiábrándultál belőle), akkor nem éri meg húzni a dolgot. Lehet, hogy csak addig volt érdekes, amíg meg nem kaptad. Sokan vannak akiknél ez előfordul. Mindenesetre azért próbálj vele beszélni, hogy ő mit gondol, hogy érez...stb, lehet, hogy nála is ez a szitu, mint nálad.
2011. ápr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
azt nem hinném, nála még ott van a "rózsaszín köd", ha jól látom...:) de persze vele kell beszélnem erről, tudom..
2011. ápr. 12. 20:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Sztem is várj egy kicsit,de ha annak ellenére is,hogy többször átgondoltad nem változik a véleményed mindenképpen mond el neki, nincs attól fájóbb,ha csak áltatják az embert.

sok szerencsét!

2011. ápr. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi...:)
2011. ápr. 12. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!